Соціопат (1 сезон) дивитися онлайн

Twisted

Додано 27 лютого 2020 SET 1 сезон 19 серія

Про серіал Соціопат (1 сезон) українською мовою:

Головним героєм серіалу Соціопат / Заплутані (1 сезон) є шістнадцятирічний підліток, Денні Десай. Незважаючи на такий юний вік, він вже встиг відбути ув'язнення в колонії за звинуваченням у вбивстві рідної тітоньки. Сталося це, коли йому було всього одинадцять років. Його кращі подруги дитинства, Лессі і Джо, які були з ним тоді, коли трапилося нещастя, відвернулися від нього. Всі ці роки вони намагалися забути цей кошмар, і лікувалися у психологів. І хоча минуло вже кілька років, їм досі снився той жахливий момент, який сильно вплинув на дитячу психіку.

Звільнившись із колонії, Денні разом з матір'ю повертається в рідне місто. І тепер йому доведеться повернутися в ту школу, в якій він навчався до трагедії і спробувати налагодити своє життя. Соціопат (1 сезон) - драматичний трилер, що розповідає історію шістнадцятирічного хлопця, який став загальним ізгоєм. Все місто був приголомшений цією подією, однокласники не приймають Денні, і звуть її не інакше як "шизик". Він намагається виправдатися перед подругами, але ті не хочуть його слухати, і намагаються уникати його товариства.

Тінь минулого стала для нього непереборною тягарем. Він втратив довіру оточуючих, йому ніхто не вірив. Але завдяки сильному характеру, Денні не здається, і незабаром, доля посміхається йому, і він мириться зі своїми подругами, дружбою з якими дуже дорожив. Здавалося, що життя знову заграла яскравими фарбами, поки не сталося жахливе. Одного разу вночі в своїй квартирі знаходять мертвою однокласницю Денні. І відразу ж він стає головним підозрюваним, так як вже носив тавро злочинця. Невже події минулого знову повторяться? Чи зможе Денні довести свою непричетність до злочину і відвести від себе підозри? Все це глядач зможе дізнатися, коли буде дивитися серіал Заплутані (1 сезон).

Дивитися серіал Соціопат (1 сезон) в хорошій якості

Соціопат (1 сезон)Соціопат (1 сезон)Соціопат (1 сезон)

Социопат (1 сезон) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.