Полуничний рай (2012) дивитися онлайн

Додано 25 березня 2017 всї серїї

Про серіал Полуничний рай (2012) українською мовою:

В житті кожних батьків настає той момент, коли їх дитина нарешті-таки покидає своє гніздечко для того, щоб організувати своє. Так, з одного боку, це дуже навіть весела вість, але з іншого боку і сумна, як не крути! Добра сімейна комедія Полуничний рай дивитися онлайн безкоштовно розповідає про те, як все-таки нелегко сватам жити під одним дахом разом. Отже, саме про подібної ситуації і піде мова в даній картині. В місті проживають дві сім'ї. Одні є справжніми міськими інтелігентами, чого не скажеш про інших. Друга сім'я взагалі - уродженці сільські, які не так давно приїхали в місто. Але причина у них була своя! Справа полягає в тому, що діти цих сімей в один прекрасний день повідомили приголомшливу новину, що вони вирішили подати заяву в РАГС і одружитися.

Велика новина, і в недалекому майбутньому намічається справжня весілля! Батьки нареченого і нареченої з одного боку щасливі, але з іншого сумують за досить зрозумілих причин. Такі причини може зрозуміти тільки батько, як не дивно! І як тільки відбулося знайомство батьків у комедійній сімейної історії Полуничний рай дивитися онлайн безкоштовно, відразу ж і починається все саме цікаве. Отже, доки весілля вже на носі, залишається все організувати, як треба, і плюс до всього іншого зробити ремонт в квартирі. А оскільки ремонт затягується, свати вирішили зробити хід конем, а якщо бути більш точним, то вони вирішили переїхати на дачу разом, залишивши дітей вільними від їхньої уваги. Хто б тільки міг подумати, що діти так швидко виростуть. Але нудьгувати сватам тепер вже точно не доведеться. В першу чергу хотілося б нагадати, що ці сім'ї абсолютно з різних середовищ існування, що є першою ознакою, що ужитися їм буде вкрай складно. Так і вийшло! Хлопці навіть і уявити собі не могли, що жити під одним дахом буде так непросто! Живучи під одним дахом дачі, свати з завидною постійністю сваряться, та так, що навіть важко собі уявити.

Скажімо так, сваряться вони за самим найменших дрібницях. Але варто хлопцям тільки помиритися, як відразу ж виникає черговий конфлікт між ними, як не дивно! Загалом, ситуація насправді ускладнюється по мірі можливості, і хто знає, що ж буде далі між членами двох войовничих сімейств різних класів! Навіть вже виникали такі думки, що весілля не бути, мовляв, ніхто не бажає мати справи з такими ось людьми, ну, і все в такому дусі. Загалом, як би там не було, але батькам нареченого і нареченої все-таки доведеться змиритися з думкою, що їх діти одружаться незабаром, і лише заради них необхідно тримати себе в руках! Тільки як це в них вийде - головне питання комедії під назвою Полуничний рай дивитися онлайн безкоштовно, всі 4 серії якій вже доступний для перегляду в режимі онлайн безкоштовно в хорошій якості.

Дивитися серіал Полуничний рай (2012) в хорошій якості

Полуничний рай (2012)Полуничний рай (2012)Полуничний рай (2012)

Клубничный рай (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.