Останній бронепоїзд (2006) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 4 серія

Про серіал Останній бронепоїзд (2006) українською мовою:

Під час Другої світової війни радянська армія поповнювалася укладених з довколишніх в'язниць. Так, Михайло Романов, будучи в таборах, був звільнений з-під варти і направлений в шістдесят третє розташування білоруського стрілецького корпусу. Можливо, Михайло, був засуджений і відправлений у заслання невинно, але генерал-майор, таке звання він носив до сталінських зачисток, зараз саме там, де йому судилося бути.

Командиром корпусу є Мальцев - старий друг головного героя. Саме до нього в розташування направляється колишній армійський товариш, але, на цьому ж поїзді, що прибуває і якийсь Херманн - підполковник німецької диверсійної групи, який збирається з легкістю потрапити до них в штаб під ім'ям делегата Шевцова. Його люди, обігнавши склад, пишно зустрічають поїзд - відкритий вогонь забирає життя майже всіх новоприбулих солдатів, але Михайло Романів, об'єднавши зусилля з укладеними Фадеєм, ліквідують ворожих повстанців і йдуть від погоні на ще рухається локомотиві.

Командиру Мальцеву необхідно вивести уцілілих людей з оточення і, розуміючи, що допомоги чекати немає звідки, вирішує відкрити таємний бронепоїзд, який приховували для подібного випадку. Йде бронепоїзд зустрічає локомотив Романова, і сили армії Мальцева поповнюються ще на кілька людей.

Дивитися серіал Останній бронепоїзд (2006) в хорошій якості

Останній бронепоїзд (2006)Останній бронепоїзд (2006)Останній бронепоїзд (2006)

Последний бронепоезд (2006) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.