Головний калібр (2006) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Головний калібр (2006)
22 жовтня 2019

Про серіал Головний калібр (2006) українською мовою:

Російський гостросюжетний бойовик, де події Великої Вітчизняної війни перегукуються з сьогоденням. Фільм знятий зусиллями продюсерського центру «Піраміда» в 2006 році і вперше був показаний в липні 2007 року. В кінотеатрі можна було дивитися його повнометражну версію під назвою «Хроніка Пекла». Наш віртуальний кінозал пропонує до перегляду серіал «Головний калібр» в будь-який час в режимі онлайн. У фільмі прекрасний акторський склад. Тут знімалися Марат Башаров, Віктор Раків, Дмитро Марьянов, Юрій Чернов і багато інших.

Сергій Городецький успішний кінопродюсер. Його дід воював на фронтах Великої Вітчизняної війни, і залишив своєму онукові щоденник тих років. Старий вояка служив у розвідці, і одного разу йому довелося брати участь у секретній операції зі знищення фашистської бази.

Онук угледів в цих записах чудову тему для художнього фільму. Сергій навіть придумав назву - «Щоденник капітана Тенегина». Описані в щоденнику події відбуваються в Німеччині, і знімальна група відправляється в ті місця, щоб приступити до зйомок.

Долі було завгодно, щоб у Німеччині приблизно в той же час молода людина по імені Герхард отримав у спадок від свого діда, який служив у СС, якісь записи і креслення, на яких зображено якийсь бункер. Багату уяву молодого німця малює оптимістичну картину. Він уявляє, що там заховано золото Третього Рейху, яке нікому не вдалося знайти. Недовго думаючи, молодик організує експедицію в місця, про які йде мова в отриманихя йому паперах.

Тут він з подивом виявляє присутність знімальної групи з Росії, і починає підозрювати, що вони з'явилися не просто так. На його думку, ці хитрі росіяни шукають те ж саме, що й він, а зйомки фільму всього лише прикриття. Але Герхарда не проведеш! Так більш ніж через півстоліття в тих же місцях зустрілися представники нового покоління, чиї діди воювали тут один проти одного.

Оригінал: Головний калібр
Жанр: бойовики, вітчизняні, пригоди
Країна: Росія
Вийшов: 2006

Режисер: Михайло Шевчук
Ролі: Юрій Сисоєв, Марат Башаров, Олександр Соловйов, Глафіра Тарханова, Едуард Федашко, Віктор Бунаков, Віктор Раків, Дмитро Марьянов, Олена Ксенофонтова, Юрій Чернов

Дивитися серіал Головний калібр (2006) в хорошій якості

Головний калібр (2006)Головний калібр (2006)Головний калібр (2006)

Главный калибр (2006) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.