Операція «Горгона» (2012) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Операція «Горгона» (2012)
22 жовтня 2019

Про серіал Операція «Горгона» (2012) українською мовою:

В картині розгортаються події періоду Великої Вітчизняної війни. Битва за Сталінград закінчується перемогою, і тепер радянські війська готуються до наступу. У повній секретності на білоруському напрямку готується операція під назвою «Багратіон». Підготовчі роботи ведуть особливо ретельно, головну роль у них грають досвідчені розвідники. І ось, коли до початку наступу залишається не більше одного тижня, розвідка повідомляє керівництву сумні звістки. Виявляється, німецькі мінери вже встигли обробити всі підходи до деякого міста N. Ніби передчуваючи потужний удар Радянських військ, вони замінували всі шляхи до міста – дороги, мости, поля, ліси, і попрацювали з особливою професійною ретельністю. Німці не пошкодували мін для перестраховки: вони замінували навіть околиці міста і саме місто. В таких умовах наступ військ неминуче призведе до гіршого - постраждає мирне населення. І важко уявити, наскільки катастрофічними можуть бути наслідки для жителів міста. І тоді керівництво викликає у штаб в терміновому порядку Федора Тишкова - кращого розвідника на той час.

Відомо, що до війни Тишков виступав у цирку, був артистом силового жанру. Тепер як розвідник він отримує особливо важливе військове завдання. Його призначають головним у розвідгрупі, якій доручено добути у ворога карту мінних полів. Німецька карта отримує секретну назву «Горгона». На ній позначені всі заміновані точки. Командування зажадало приступити до виконання завдання негайно. Терміни підтискають, на виконання наказу в розвідгрупи всього три дні. Від розвідників тепер залежить дуже багато, адже якщо вони не виконають завдання, то уникнути масштабних жертв серед військових та мирного населення міста буде неможливо.

Та ось розвідники попадають в німецький тил. Федору Тишкову і його групі, що складається з колишніх циркачів, належить зіткнутися з серйозними труднощами. Глядачеві буде дуже цікаво спостерігати за розвитком подальших подій, враховуючи індивідуальні здібності кожного члена розвідгрупи, які були ідеально відточені ними в минулому житті. Очікується багато захоплюючих рішень, які могли прийняти тільки такі висококласні знавці своєї справи, ще з раннього дитинства займаються серйозними фізичними навантаженнями.

«Не можна оступатися, не можна відступати»

Оригінал: Операція «Горгона»
Жанр: бойовики, вітчизняні, історичні
Країна: Росія
Вийшов: 2012

Режисер: Володимир Котт
Ролі: Олексій Кравченко, Катерина Федулова, Олександр Лимарєв, Сергій Давидов, Олександр Ільїн, Олексій Миночкин, Борис Невзоров, Леонід Громов, Олег Демидов, Анатолій Кот

Дивитися серіал Операція «Горгона» (2012) в хорошій якості

Операція «Горгона» (2012)Операція «Горгона» (2012)Операція «Горгона» (2012)

Операция «Горгона» (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.