Нюхач (2013) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Нюхач (2013)
22 жовтня 2019

Про серіал Нюхач (2013) українською мовою:

Як зазвичай буває в кіно, люди, які володіють якимись надприродними здібностями, застосовують їх на благо, чи на шкоду суспільству. Природно, найчастіше вони все-таки герої, а не антигерої. Але трапляються і персонажі, з якими з першого погляду досить складно визначитися. І до якої категорії віднести їх так відразу і не вирішиш. До таких героїв належить і головний герой нового кіносеріалу «Нюхач». Це розповідь про людину, яким природа дала безцінний дар. Однак як застосувати цей дар, і, головне, як з ним жити серед інших людей, не пояснила. А це означає, що йому доведеться у всьому розбиратися самому, нехай це буде дуже довго і важко.

Головного героя звуть просто Нюхач. Таке прізвисько він отримав завдяки своєму надчутливому нюху, і тому для нього не існує ніяких особистісних таємниць або загадок. І тим більше немає не розкритих злочинів. Нюхач, користуючись одним тільки нюхом і відчуваючи одні тільки всілякі запахи. Завдяки запахам герой може розповісти про будь-яку людину буквально все: з ким людина знаходився поруч, що їв, де спав, чи є у персонажа якесь алібі. Однак незважаючи на те, що така здатність вважається справжнім даром, для Нюхача вона стала одночасно і справжнім прокляттям. Адже з одного боку він допомагає розкривати найвитонченіші і найзагадковіші злочини, від яких відхрещуються кращі сищики. Нюхач знає найпотаємніші таємниці політиків, кримінальних авторитетів і бізнесменів.

Однак з іншого боку чоловік відчуває себе абсолютно беззахисним перед усім оточуючим його світом, буквально перенасиченому різноманітними запахами. Нюхач не може побудувати нормальних стосунків ні з родичами, ні з друзями, ні з жінками. Адже він знає про них практично все: героя неможливо здивувати або обдурити, не можливо йому піднести сюрприз. І навіть найкрасивіше романтичне побачення може бути зіпсовано якимось пересічним дріб'язком, що володіє сильним запахом. Таке життя Нюхач сам собі не вибирав. Однак він намагається зробити все, щоб його дуже складне існування стало ще і дуже цікавим. А тому він клацає злочини як горішки, і одночасно намагається запрошувати на побачення представниць протилежної статі і при цьому не зганьбитися через дрібниці.

Оригінальна назва: Нюхач
Рік: 2013-2014
Тривалість: 52 хв
Виробництво: FILM.UA Україна
Жанр: детектив

Режисер: Артем Литвиненко
Актори: Олександр Тютін, Борис Каморзін, Петро Крилов, Іван Оганесян, Андрій Дебрин, Марія Аніканова, Анастасія Макєєва, Кирило Кяро, Андрій Журба, Олександр Фісенко, Ніна Гогаева, Оксана Коляденко, Осман Охоцький, Сергій Лєсков, Сергій Солодов, Микола Чіндяйкін, Тимофій Каратаєв, Дмитро Куличків, Олег Васильков, Шухрат Иргашев

Дивитися серіал Нюхач (2013) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Нюхач (2013) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Нюхач (2013)Нюхач (2013)Нюхач (2013)

Нюхач (2013) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.