Нічні ластівки (2013)

Нічні ластівки (2013) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 8 серія

Про серіал Нічні ластівки (2013) українською мовою:

Нічні ластівки дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості - фільм про відвагу і мужність звичайних жінок, які пройшли війну і взяли активну участь у розгромі німецьких загарбників. Глядачеві напевно буде цікаво дивитися онлайн військову мелодраму Нічні ластівки, адже це нова історія про героїзм під час Великої Вітчизняної війни. На цей раз герої історії - молоді жінки, які в скрутну для батьківщини хвилину встали на захист своєї країни.

У жовтні 1941 року Сталін підписав секретний наказ, який пропонував почати формування у складі Військово-Повітряних сил, авіаційних полків з льотчиками-жінками. Це був безпрецедентний випадок - ніколи ще в історії не було подібних сполук. Близько шестисот тисяч жінок воювали в рядах Червоної Армії нарівні з чоловіками, багато жінок було і в авіації - вони служили летчицами, штурманами, радистами. Але такого масштабного військового підрозділу, що складається виключно з жінок, про який можна дізнатися під час перегляду серіалу Нічні ластівки онлайн в хорошій якості, ніколи не було. Після наказу головнокомандувача був створений 46-й Гвардійський бомбардувальний Таманський полк.

Звичайні радянські жінки, вони скоїли двадцять чотири тисячі вильотів і пройшли бойовий шлях через всю країну - до самої фашистської Німеччини. Відважні льотчики на своїх «По-2» боролися з ворогом нарівні з чоловіками. Вони завдавали нищівних ударів по противнику, проводячи нічні бомбардування. Фашисти дали прізвисько «Нічні відьми» цим сміливим жінкам. Як птахи льотчиці раптово з'являлися, щоб вщент розгромити оборонні споруди, переправи, живу силу і техніку гітлерівців. 25 жінок - Героїв Радянського Союзу було в цьому полку.

Глядач, який вирішує серіал Нічні ластівки дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості дізнається про щоденні небезпеки, які чигали нічних бомбардировщиц, про міцну дружбу, коли ти знаєш, що у тебе за спиною надійний товариш, про ризикованих завданнях, з яких не всі поверталися, про суворі воєнні будні. Головну роль у фільмі Нічні Ластівки дивитися онлайн, який можна на нашому киноресурсе, зіграла прекрасна актриса Тетяна Арнтгольц, яка зіграла в безлічі чудових фільмів, серед яких варто відзначити Глянець, Цим ввечері ангели плакали, а також вітчизняний серіал Вікторія.

Дивитися серіал Нічні ластівки (2013) в хорошій якості

Нічні ластівки (2013)Нічні ластівки (2013)Нічні ластівки (2013)

Ночные ласточки (2013) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.