Навесні розквітає любов (2015)

Навесні розквітає любов (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Навесні розквітає любов (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Навесні розквітає любов (2015) українською мовою:

Серіал «Навесні розквітає любов» створений для тих, хто вже забув, що можна радіти приємним дрібницям і змінам у житті. Серіал змусить глядачів знову повірити в любов, друзів і зрозуміти, що можна легко знайти вихід з будь-якої ситуації. Головна героїня кінострічки постає перед глядачами в ролі щасливої дружини, матері і берегині сімейного вогнища. Вона щаслива, гарна і чарівна. Їй здається, що всі заповітні мрії, які були у неї з дитинства, вже встигли втілитися в життя. Звати щасливицю Весна, що ще більше додає їй шарму. Чоловік головної героїні Ігор вже кілька років займається бізнесом і піклується про благополуччя своєї улюбленої сім'ї. Їх маленький синочок Сергійко обожнює своїх батьків, ніколи їх не розчаровує і доставляє їм тільки приємні моменти. У цій родині все ідеально. Однак ця ідилія не може тривати вічно.

Одного разу життя головної героїні кардинально змінюється. І змінюється аж ніяк не в кращу сторону. Відбувається страшна трагедія, яка приносить головній героїні одні муки. Після нападу Весна втрачає пам'ять. Вона опиняється в чужій, незнайомій їй країні. Найстрашніше, що напад на головну героїню відбувається під час перебування її на відпочинку в іншій країні. Люблячий чоловік, рідні і близькі друзі героїні довго шукають її. Однак пошуки ні до чого не призводять. Незабаром вони втрачають надію і припиняють пошуки.

Проходить два довгих і болісних для головної героїні роки. Весь цей час вона живе в колі людей, які прихистили і виходили її. Пам'ять починає по трохи повертатися до головної героїні серіалу. Спочатку це лише невеликі уривки. Потім Весна згадує все: свого турботливого чоловіка, коханого синочка і відданих друзів. І ось вона знову повертається у свою сім'ю, в надії отримати таку необхідну підтримку і любов рідних. Планам її не судилося збутися. Повернувшись у рідний дім, Весна немов потрапляє в пекло. Колись найкраща подруга і колишній чоловік не впізнають її. Вони оголошують Весну божевільною і просто виганяють з дому.

Які ще жорстокі випробування приготувала доля нашої героїні? Чи зможе вона подолати всі труднощі, що випали на її частку, і не втратити інтерес до життя? Навчиться вона наново жити, любити і радіти приємним дрібницям? Чи зуміє Весна знову відшукати своє щастя?

Оригінал: Навесні розквітає любов
Жанр: мелодрами, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2014

Режисер: Всеволод Аравін
Ролі: Дарина Єгорова, Іван Жидков, Олексій Янін, Юлія Юрченко, Ганна Якуніна, Володимир Лисенко, Сейдулла Молдаханов, Тетяна Кречетова, Єлизавета Водолазська, Олексій Медведєв

Дивитися серіал Навесні розквітає любов (2015) в хорошій якості

Навесні розквітає любов (2015)Навесні розквітає любов (2015)Навесні розквітає любов (2015)

Весной расцветает любовь (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.