Надприродне (4 сезон) дивитися онлайн

Supernatural

Додано 27 березня 2020 Jaskier 1-15 сезон 13 серія

Про серіал Надприродне (4 сезон) українською мовою:

Два брати Вінчестери подорожують на «Імпалу», яку обожнює Дін, по різних штатах США, рятуючи людей від неминучої смерті. Розсерджені розлючені примари, повсталі з мертвих, демони та інші нечисті сили... Всі вони не страшні двом братам, які бачать всю цю нечисть з ранніх років.

Їх життя зводиться до того, що вони повинні їздити по різних містах і штатах, знаходячи собі роботу. Варто з'явитися в газеті або в інтернеті якийсь новини про загадкову загибель людини – Вінчестери не думаючи відправляються туди і починають «розкручувати» цю справу. У підсумку виходить, що причиною смерті багатьох з них є помста злобного духу, родове прокляття або просто демони, яким нічим себе розвеселити.

Багато потойбічних істот, з якими Сему і Діну доведеться зіткнутися, взяті з легенд і повір'їв, казок та інших небилиць, які люди складали багато років тому, щоб залякати неслухняних дітей. Брати часто використовують легенди, щоб дізнатися, як вбити ту чи іншу надприродну істоту. Їх дуже складно здивувати. Вони побачили багато за своє коротке життя, але і цього їм мало.

Відважні і рішучі брати Вінчестери відправляються на полювання!

Дивитися серіал Надприродне (4 сезон) в хорошій якості

Надприродне (4 сезон)Надприродне (4 сезон)Надприродне (4 сезон)

Сверхъестественное (4 сезон) 1-15 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.