Криве дзеркало душі (2013)

Криве дзеркало душі (2013) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 4 серія

Про серіал Криве дзеркало душі (2013) українською мовою:

У серіалі Криве дзеркало душі (2013) глядач познайомитися з драматичною історією дівчини, проданої за борги брата... У 4-х серіях міні-серіалу Криве дзеркало душі режисерові Максиму Мехеду вдалося максимально розкрити характер кожного персонажа. Інші його картини, такі як Фото на документи і Мрії з пластиліну також вирізняються цікавими сюжетами. В центрі стрічки - добра і чиста Ольга, яка бачить у людях тільки хороше. Однак її брат Саня, зовсім з іншого тіста зліплений, як і сестра Віра. Один придумав продати Ольгу за картярські борги, адже інакше сім'я може позбутися квартири, або того краще - життя, а друга з радістю допомогла йому в цій справі. Більш того, навіть рідні батьки дівчини не стали на її бік, а відвернулися від дочки.

Життя головної героїні серіалу Криве дзеркало душі (2013) зазнає кардинальних змін, і зовсім не в кращу сторону. Єдиний чоловік, який розумів Ольгу - це її бабуся Клавдія, але вона вмирає, залишаючи внучці маленький медальйон з фотографією. Дівчина відсторонюється від рідних, оточуючі теж її не приймають, та ще й до всього, як грім серед ясного неба, героїню несправедливо звинувачують у замаху на життя. Що робити в такій ситуації, у кого просити допомоги? Ольга не знає. Вона лише час від часу відкриває бабусин подарунок і вдивляється в самотню фотографію, мріючи, що її чекає щасливе майбутнє. Глядач картини дізнається, у чому полягає таємниця цього маленького сувенір, адже можливо він розвіє злі підступи?

Тепер все вже не так в житті героїні вітчизняного серіалу Криве дзеркало душі (2013). Їй належить пройти через непрості випробування, помічником у яких для неї виявиться випадковий знайомий. І не дивлячись на те, що вона зневажає його, все ж розуміє, що людей потрібно прощати, адже тільки він може зробити її щасливою.

Дивитися серіал Криве дзеркало душі (2013) в хорошій якості

Криве дзеркало душі (2013)Криве дзеркало душі (2013)Криве дзеркало душі (2013)

Кривое зеркало души (2013) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.