Фото на документи (2013)

Фото на документи (2013) дивитися онлайн

Про фільм Фото на документи (2013) українською мовою:

Міцні родини пройшли всі випробування разом і добилися всього за допомогою один одного. Анна і Влад, 5 років тому були звичайними студентами з величезними планами на майбутнє і закоханими очима. Зараз все круто змінилося, у кожного кар'єра, машини і постійні справи. Чоловік дарує їй дорогі подарунки, воліючи їх безкорисливого уваги, а вона не може розібратися в собі, у всьому шукає таємний сенс, а деколи просто дуріти по дурницях. Здається, що любов пішла і тепер кожен сам по собі, варто було б поговорити, але до цього теж не доходить. Героїня фільму Фото на документи, щоб хоч якось навести порядок у власних думках їде у відрядження в Київ.

Київ, він володіє особливою атмосферою і романтикою, особливо якщо хтось старанно приділяє увагу молодій дівчині. Ганна помітила, що незнайомий фотограф постійно перебуває біля неї. Подальше знайомство ще більше заплутало ситуацію: Ганна - закохалася. Вони - споріднені душі, і таких емоцій дівчина не відчувала вже давно. Але у неї є чоловік, адже коли вони любили один одного, були щасливі і не могли розлучитися один з одним ні на хвилину. Тепер дівчина кидається в сумнівах, а в цей час у Київ приїжджає Влад. Тепер Анна повинна вирішити: або вона вибудовує нові відносини, або імпульсивна закоханість не завадить їй залишитися з чоловіком.

Фото на документи - лірична, зворушлива і повчальна історія про кохання українського виробництва. Головна відмінність фільму романтична лінія розвиваюча дуже правдоподібно і природно. Ситуація, яка сталася з головними героями - жива, правдива і справжня. Музичний супровід - окрема родзинка фільму, так як всі саундтреки підкреслюють потрібну емоцію, чіпляють глядача і занурюють в сюжет фільму Фото на документи (2013), який насправді більш глибокий, ніж мелодрама про любовний трикутник.

Країна:
Повна назва: Фото на документи (2013)
Дата виходу фільму: 24 серпня 2013
Дата виходу на DVD: 9 вересня 2013

У ролях:
Режисер:
Жанр: мелодрама, вітчизняний
Тривалість: 90 хв / 01:30

Дивитися фільм Фото на документи (2013) в хорошій якості

Фото на документи (2013)Фото на документи (2013)Фото на документи (2013)

Фото на документы (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.