Ізабелла (1 сезон)

Ізабелла (1 сезон) дивитися онлайн

Isabel

Додано 05 листопада 2019 Субтитры 3 сезон 13 серія

Про серіал Ізабелла (1 сезон) українською мовою:

Цей серіал розповість нам про прекрасну Ізабеллі, вона ж принцеса Кастілії, яка В результаті буде відома як Ізабелла Католичка, вона ж майбутня королева, яка змогла об'єднати землі Кастілії, Леона і Арагона. Ці повністю незалежні держави тепер ми кличемо єдиною країною яка зветься Іспанією. Історія Ізабелли почнеться з того моменту, коли її покличуть до двору - у її брата, короля Енріке, в народі він був прозваний Безсилим, має народитися майбутній спадкоємець. Вона і її рідний брат, вони ж зараз живуть на самоті далекої провінції Аревало, тепер можуть представляти для короля Кастилії велику загрозу: будь-який з дворян може взяти і скористатися ними, для того щоб запалити великий вогонь революції. Ізабелла зі своїм братом, він же Альфонсо, прибули до двору, для того щоб там зустрітися з байдужістю брата, жорстокими жартами його прекрасної дружини - вона ж королева Жуана, і повним розпустою всього двору.

Побожна Ізабелла, в свою чергу сильно сподівається, що як тільки довгоочікуваний спадкоємець зможе народитися, брат відразу ж відпустить їх додому, але на світ з'явилася дівчинка, і всі її надії відразу ж зруйнувалися. Аристократія каже, що народжена королевою дочка - вона ж бастард від придворного Бельтрана, та вона тепер вже просто не може стати майбутньою спадкоємицею. Але наш скажімо слабохарактерний король відразу ж відрікся від дочки, але незабаром узяв свої слова назад. Він показує любов до сім'ї і ненависть до насильства, в результаті брат Ізабелли, він же Альфонсо, став найбільш ймовірним кандидатом у спадкоємці. А що ж буде з нашою Ізабеллою, ви зможете дізнатися тільки подивившись цей серіал.

Дивитися серіал Ізабелла (1 сезон) в хорошій якості

Ізабелла (1 сезон)Ізабелла (1 сезон)Ізабелла (1 сезон)

Изабелла (1 сезон) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Так як люблю серіали історичного жанру, цей серіал чудовий. Спочатку трішки було скучно,але потім важко відірватися і хочеться додивитися все до кінця. Головна героїня - гра просто супер)

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.