Грімм (1 сезон) дивитися онлайн

Grimm

Додано 26 лютого 2020 LostFilm 1-6 сезон 13 серія

Про серіал Грімм (1 сезон) українською мовою:

В один момент досить звичайне життя Ніка Беркхардта перевернулося з ніг на голову. Він працює детективом. Колеги неодноразово помічали його здатність швидко знаходити винуватця злочину. Одного разу Нік отримав справу, що виходила за рамки нормального. З боку навіть могло здатися, що в ньому є щось дивне, а часом і казкове.

Детективу було складно зрозуміти, чому сталося вбивство сильно нагадує йому одну з казок відомих письменників Братів Грімм. Але тут до головного героя приїхала його улюблена тітонька Мері. Вона зуміла пояснити хлопцеві, чому в його житті почали відбуватися дивні речі. Виявляється, Нік належить до роду тих самих казкарів. Ось тільки займалися брати не творами, а полюванням на істот. Казки Грімм – це не вигадці. А реальні історії з життя.

Загадкові монстри знову почали проявляти себе у світі простих людей. Тому головному героєві серіалу "Грімм" в онлайн необхідно поставити їх на місце. Тепер цей обов'язок перейшов до головного героя. Тітка Мері розповіла йому про місії і залишила на пам'ять невеликий трейлер з записами, отрутами і зброєю. Все це повинно допомогти Ніку знайти відповідь на багато питань, щодо світу.

Предки героя завжди знищували істот, які опинилися в світі людей. Але Нік вирішив йти за іншим планом. Він зупиняв тільки тих, хто приносив шкоду, скоював злочини. Йому доводиться вести полювання на істот. В іншому випадку сотні невинних людей опиняться у величезній небезпеці. Детектив і далі продовжує розслідувати доручені йому начальством справи. Але крім цього він тепер також займається особистими розслідуваннями, які мають відношення до казкових істот.

Дивитися серіал Грімм (1 сезон) в хорошій якості

Грімм (1 сезон)Грімм (1 сезон)Грімм (1 сезон)

Гримм (1 сезон) 1-6 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.