Дворняжка Ляля (2 сезон)

Дворняжка Ляля (2 сезон) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1-3 сезон 35 серія

Про серіал Дворняжка Ляля (2 сезон) українською мовою:

Перша серія другого сезону телевізійного серіалу «Дворняжка Ляля» вийшла 30 вересня 2014 року на телеканалі «Україна». Сюжет цієї захоплюючої мелодрами раніше обертається навколо циганки Лялі Рубіновою. Вона ще молода, але з нею сталося так багато подій, що, мабуть, вистачило б на кілька життів.

Нові серії телевізійного серіалу «Дворняжка Ляля» показують, як Ляля намагається влаштуватися в місті. Вона виїхала з рідних місць, щоб ніщо їй не нагадувало про минуле, про те, як вона втратила тих, хто був їй дорогий. Так їй і жити ніде. Будинок бабусі і дідусі згорів, у домі Сергія безроздільно панує його мачуха Марія. Вона, власне, і винна в нещастях Лялі. Адже це її безпідставним звинуваченням Ляля опинилася за гратами. Вона ж приховувала від Лялі справжні листи Сергія, і віддала підроблене лист, де він відмовився від неї. Марія навіть вкрала у неї новонародженого, якого Вона народила в тюрмі, щоб видати за свого дитини, яка народилася мертвою. Марія усуває з дороги всіх, хто міг перешкодити її мети - прибрати до рук майно її чоловік.

Ділитися з пасинком та його дружиною у неї і в думках не було. Тепер, коли чоловік був паралізований, її ніхто не міг зупинити. Так що для Лялі було краще триматися подалі від цієї жінки. Лялю взяли офіціанткою в кафе. Вона сподобалася господині, робота у неї кипіла. Але таке становище не влаштовувало її співробітниць. Вони зробили все, щоб вона звільнилася. Лялі потрібно було шукати нову роботу. Так вона потрапила на одну співбесіду. Сім'я шукала компаньйонку для жінки, яка не могла самостійно пересуватися. Спочатку її відкинули, але потім все-таки прийняли. Ляля вирішила взяти інше ім'я. Тепер, в новому житті, її звуть Катя Громова. А її нова господиня вирішила змінити імідж своєї компаньйонки, наблизивши його до міського і більш світським. Ляля не стала заперечувати, і тільки виграла від цього.

Зустріла героїня когось із свого минулого життя, і що її чекало в місті, дивіться на нашому сайті, де телевізійний серіал «Дворняжка Ляля» доступний онлайн.

Дивитися серіал Дворняжка Ляля (2 сезон) в хорошій якості

Дворняжка Ляля (2 сезон)Дворняжка Ляля (2 сезон)Дворняжка Ляля (2 сезон)

Дворняжка Ляля (2 сезон) 1-3 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.