Чужий серед своїх (2014)

Чужий серед своїх (2014) дивитися онлайн

Додано 27 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 16 серія

Про серіал Чужий серед своїх (2014) українською мовою:

Любителям справжніх чоловічих історій присвячується російський серіал «Чужий серед своїх». У ньому буде розказана жорстка, повністю «чоловіча» історія про долю сильної людини - Сергія Нечаєва. Сюжет серіалу розповідає про таємні сторони життя бізнесменів абсолютно без прикрас. Головний герой фільму - Сергій Нечаєв - завжди хотів жити красивим життям. Він розумів, що досягти такого життя можна тільки за допомогою бізнесу. Він шукав способу поставити бізнес на потік, проте звичайний хлопець з робочого району має мало шансів, як правило, на повний успіх. І ось життя Сергія пішла під укіс.

Йому довелося взяти на себе вину хлопця з «золотої молоді» і сісти у в'язницю замість синка-телепня, чий батько є дуже багатим і респектабельним бізнесменом. Сім довгих років ув'язнення Сергій готував себе до реваншу. До реваншу над тими, хто змусив його провести довгих сім років в ув'язненні. Свій реванш він бачить у досягненні мрії своєї юності. Він просто зобов'язаний стати одним з сильних світу цього. Після звільнення Сергій починає семимильними кроками рухатися до успіху і до реалізації своєї мрії. Однак не все так просто.

Бізнес має свою непривабливу, темну сторону. І вона абсолютно не радує. Але Сергій зараз не той м'якотілий хлопець, якого можна було коли-то змусити сісти у в'язницю. Нинішній Сергій з повною віддачею вступає в смертельний двобій із злочинцями.

Дивитися серіал Чужий серед своїх (2014) в хорошій якості

Чужий серед своїх (2014)Чужий серед своїх (2014)Чужий серед своїх (2014)

Чужой среди своих (2014) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.