Час кохати (2012) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 4 серія

Про серіал Час кохати (2012) українською мовою:

Життєві негаразди - це доля всіх і кожного, незалежно від кольору шкіри, розрізу очей і класової приналежності. Серіал «Час кохати» не змусить нудьгувати свого глядача. Як впораються головні героїні серіалу зі своїми проблемами? Марині дісталося з лишком. Вона змушена силою обставин пізнати темну сторону кохання. Її чоловік зрадив своїм обіцянкам ділити все горе і радість разом і покинув Марину. У Жені схожа ситуація, проте вона жінка вольова і самостійна порвала стосунки зі своїм залицяльником, який виявився на перевірці шахраєм. Їх подруга Світлана не може знайти спокій від дівчат свого сина, які, як вона вважає, керуються лише типовими інтересами ліміти.

Три подруги вирішують змінити обстановку і відправитися в невелику подорож. Невеликі турботи, навіть дрібні в порівнянні з їх ситуаціями в особистому житті, з оформлення відпустки і вони - в дорозі. Їх чекає солоне море і океан нових вражень, більше озеро нових зустрічей і річечка ефективних рішень їхніх турбот. Марина і не чекала, що саме майбутня дитина буде виходом з її ситуації, що склалася. А Женя знову падає з головою у вир під назвою Любов. Світла виграє подвійний приз ...
Час кохати (2012)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Коли Світлана, маючи намір сховати паспорт сина, дивиться в нього, можна побачити, що це справжній паспорт Матвія Зубалевича (актора зіграв Васю).

Дивитися серіал Час кохати (2012) в хорошій якості

Час кохати (2012)Час кохати (2012)Час кохати (2012)

Время любить (2012) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.