Ну, постривай (1969-1986)

Ну, постривай (1969-1986) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 16 серія

Про мультфільм Ну, постривай (1969-1986) українською мовою:

Веселий мультиплікаційний фільм Ну, постривай це пізнавальна історія про двох вічно ворогуючих у природі - зайця і вовка, яка підкорила глядачів будь-якого віку. У кожного героя, який бере участь у фільмі свій характер. Так і наші головні персонажі: Вовк - забіяка і безсовестный задирака, Заєць - виверткий і сміхотливий дивак, розкривають себе в цьому мультику. Під веселу музику відправився Вовк на прогулянку по місту, поки Зайчик не зіпсував йому настрій, поливаючи квіти. Потрапивши в не приємну ситуацію, Вовк подався шукати Зайця. Після серії вдалих спроб на пляжі Волчик зміцнився у своєму бажанні зловити, посмажити з з'їсти Зайченя, адже це так боляче впасти на колючки сімейки Їжачків. Ось тут і починаються всі таємничі пригоди Вовка і Зайця.

Темний парк, по якому гуляв Заєць з кулями і барабаном дали політати Вовка, коли він проковтнув останній повітряна кулька. Чергова ловля зайця, призвела мстивого сірого вовка в цирк. Переслідування Вовком веселого Зайчика по всіх атракціонів парку поєднало двох героїв мультика на сцені, де вони співали і танцювали для глядачів. Але і тут Вовка спіткала не удача і повне розчарування. Продовжуючи дивитися мультиплікаційний фільм Ну, постривай ми спостерігаємо як Вовк хвацько продовжує погоню за винахідливим Зайчиком. Застосування навичок поганого водіння технікою і нахабство приносять Вовкові суцільні неприємності, змушуючи змінити тактику. Він вважає найкращим способом відловити Зайця на стадіоні. Фізично не підготовлений Вовк терпить ряд провальних спроб у виконанні свого плану. Беручи участь у спортивних змаганнях, спритно Зайчику вдається втекти від переслідувача. Навіть морська прогулянка не змогла примирити заклятих ворогів.

Відчувши гіркоту розчарувань, борошна від сталися бід , змусили Вовка змиритися. Маючи добрі наміри, змучений Вовк попрямував до Зайчику в гості. Мультфільм Ну, постривай хорошої якості дивитися онлайн дозволить дізнатися, чим закінчилася історія ворожнечі бешкетника Вовка і розумного Зайчика, які не можуть прийти до загальної згоди в житті.Веселий мультиплікаційний фільм Ну, постривай це пізнавальна історія про двох вічно ворогуючих у природі - зайця і вовка, яка підкорила глядачів будь-якого віку. У кожного героя, який бере участь у фільмі свій характер. Так і наші головні персонажі: Вовк - забіяка і безсовестный задирака, Заєць - виверткий і сміхотливий дивак, розкривають себе в цьому мультику. Під веселу музику відправився Вовк на прогулянку по місту, поки Зайчик не зіпсував йому настрій, поливаючи квіти. Потрапивши в не приємну ситуацію, Вовк подався шукати Зайця. Після серії вдалих спроб на пляжі Волчик зміцнився у своєму бажанні зловити, посмажити з з'їсти Зайченя, адже це так боляче впасти на колючки сімейки Їжачків. Ось тут і починаються всі таємничі пригоди Вовка і Зайця. Темний парк, по якому гуляв Заєць з кулями і барабаном дали політати Вовка, коли він проковтнув останній повітряна кулька. Чергова ловля зайця, призвела мстивого сірого вовка в цирк. Переслідування Вовком веселого Зайчика по всіх атракціонів парку поєднало двох героїв мультика на сцені, де вони співали і танцювали для глядачів.

Але і тут Вовка спіткала не удача і повне розчарування. Продовжуючи дивитися мультиплікаційний фільм Ну, постривай ми спостерігаємо як Вовк хвацько продовжує погоню за винахідливим Зайчиком. Застосування навичок поганого водіння технікою і нахабство приносять Вовкові суцільні неприємності, змушуючи змінити тактику. Він вважає найкращим способом відловити Зайця на стадіоні. Фізично не підготовлений Вовк терпить ряд провальних спроб у виконанні свого плану. Беручи участь у спортивних змаганнях, спритно Зайчику вдається втекти від переслідувача. Навіть морська прогулянка не змогла примирити заклятих ворогів. Відчувши гіркоту розчарувань, борошна від сталися бід , змусили Вовка змиритися. Маючи добрі наміри, змучений Вовк попрямував до Зайчику в гості. Мультфільм Ну, постривай хорошої якості дивитися онлайн дозволить дізнатися, чим закінчилася історія ворожнечі бешкетника Вовка і розумного Зайчика, які не можуть прийти до загальної згоди в житті.

Дивитися мультфільм Ну, постривай (1969-1986) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Ну, постривай (1969-1986)

Дивитися мультфільм Ну, постривай (1969-1986) в хорошій якості

Ну, постривай (1969-1986)Ну, постривай (1969-1986)Ну, постривай (1969-1986)

Ну, погоди (1969-1986) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.