Реальна білка (2013)

Реальна білка (2013) дивитися онлайн

The Nut Job

Про мультфільм Реальна білка (2013) українською мовою:

Мешкають в міському парку Ліберті звірі не залишають своїх звичок і роблять запаси на зиму. Ось тільки цей рік видався кризовий, а зима вже не за горами, тому необхідно терміново поповнити комору. Коли в парку з'являється візок продавця горіхів, яких спільноти різношерстої компанії під керівництвом єнота може вистачити на всю зиму, за здобиччю відряджаються дві білки, Енді і Грейсон. Але виявляється, що незалежна білка Злюк і його приятель щурик Бадді вже випередили інших і приступили до власної операції.

Розбирання на захопленій візку призводять до пожежі, який знищує дерево з запасами. Після цього події втомлені від витівок Злюка звірі вирішують прогнати його з парку, і білка виявляється на вулицях міста, де на кожному кроці підстерігає небезпека. За допомогою вірного Бадді Злюк рятується від банди щурів і знаходить справжню золоту жилу – магазин горіхів. Незабаром Злюк дізнається, що господарі цього магазину не прості торговці, а справжні грабіжники, нацелившиеся на найближчий банк і давно планують свою операцію.

Дивитися мультфільм Реальна білка (2013) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Дивитися мультфільм Реальна білка (2013) в хорошій якості

Реальна білка (2013)Реальна білка (2013)Реальна білка (2013)

Реальная белка (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Незрозуміло чому Ви так пишете, але все працює в українському перекладі. http://joxi.ru/Y2Lk8bds97645m
Досить цікавий мультик!
а чому коли дивишся в українському перекладі на програвачі немає ні паузи ні гучності ні перемотки? в російському варіанті все працює, а в українському ні. І це не тільки в данному мультфільмі.
Мульт супер!!! Дякую сайту, тут можна подивитися з яким-хоч перекладом.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.