Фільми онлайн » Комедії » Білка і Стрілка: Місячні пригоди (2014)

Білка і Стрілка: Місячні пригоди (2014) дивитися онлайн

Про мультфільм Білка і Стрілка: Місячні пригоди (2014) українською мовою:

19 серпня 1960 року відбулася подія по-справжньому значуще для вітчизняної і світової астрономії. Саме в цей день в космос відправилися дві милі собачки - Білка і Стрілка. Вони прославилися не лише тим, що побували в космосі, але і тим, що змогли повернутися на Землю, адже, як відомо, їх попередницям цього не вдавалося. Природно, що така подія залишила в серцях людей слід надовго і надихнуло на створення фільмів і мультфільмів про цих відважних тварин. Так у 2010 році на екрани вийшов анімаційний фільм Зоряні собаки: Білка і Стрілка, а в 2014 році з'явилося його продовження, що носить назву Білка і Стрілка: Місячні пригоди.

Але якщо перша частина розповідала про події, які сталися насправді багато років тому (звичайно з деякими ліричними відступами), то в другій глядачі побачать чисту фантазію творців. До речі кажучи, незважаючи на це, мультфільм Білка і Стрілка: Місячні пригоди (2014) вийшов не менш цікавим, а події, описувані в ньому, не менш захоплюючими. Ще б, адже на цей раз пригоди захоплять собачок на Місяць, на її темну сторону. Саме звідти виходить погроза для Землі, а яка саме і належить розкрити загону Казбека, в який входить не тільки Білка і Стрілка, але і інші відважні герої. Туди ж відправиться синку Білки і Казбека, однак, вже на американській ракеті.

Мультфільм Білка і Стрілка: Місячні пригоди (2014) розповідає про відважних собак і про їх захоплюючій подорожі на темну сторону Місяця. Глядачі побачать, як старих, вже улюблених героїв, так і абсолютно нових, але не менш харизматичних персонажів. Цікаво й те, що у другій частині робиться більший акцент на сімейні цінності і взаємовідносини героїв, в той час як перша частина була присвячена підкорення космічних глибин. Але найголовніше те, що мультфільм Білка і Стрілка: Місячні пригоди продовжує справжні традиції, започатковані ще в радянський час. Традиції, які вчать дитини таким поняттям, як дружба, любов, підтримка, взаємодопомога. Традиції, які в черговий раз доводять, що добро завжди перемагає зло.

Дивитися мультфільм Білка і Стрілка: Місячні пригоди (2014) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Дивитися мультфільм Білка і Стрілка: Місячні пригоди (2014) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Білка і Стрілка: Місячні пригоди (2014) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Білка і Стрілка: Місячні пригоди (2014)Білка і Стрілка: Місячні пригоди (2014)Білка і Стрілка: Місячні пригоди (2014)

Белка и Стрелка: Лунные приключения (2014) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.