Річард говорить прощавай (2019)

Річард говорить прощавай (2019) дивитися онлайн

The Professor

Про фільм Річард говорить прощавай (2019) українською мовою:

Головний герой фільму - Річард, працівник престижного університету. Довгий час цей кандидат наук, а пізніше професор відрізнявся дуже серйозним і частково занудним характером. Цей викладач терпіти не може розваг і взагалі будь-якої легковажності, вважаючи за краще інший принцип: працювати, працювати, працювати, і служити науці. Чи варто дивуватися, що і студенти, і колеги по роду занять недолюблюють донезмоги серйозного професора.

Одного разу Річард відчув себе недобре, і був близький до того, щоб втратити свідомість. Стривожений професор вирушив до лікарів. Результати медичного обстеження виявилися неприємним сюрпризом і для самих медиків, і для викладача: була виявлена ​​страшна хвороба. Річарду залишилося жити всього-на-всього півроку.

І заслужений працівник коледжу зрозумів, що йому вже нема чого втрачати. Науковий співробітник йде з університету, і вирішує забити на свої принципи. Річард почав пускатися у всі тяжкі, відвідуючи різні розважальні заклади на кшталт нічних клубів або стриптиз-клубів.

Професори чекає несподівана зустріч з чарівною жінкою на ім'я Клер. Вони полюбили один одного, і кандидат наук поступово зрозумів, що любов допоможе побороти небезпечну хворобу.

Дивитися фільм Річард говорить прощавай (2019) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Річард говорить прощавай (2019)

Дивитися фільм Річард говорить прощавай (2019) в хорошій якості

Річард говорить прощавай (2019)Річард говорить прощавай (2019)Річард говорить прощавай (2019)

Ричард прощается (2019) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • fugufgge
  • offline
  • 24 жовтня 2020 23:51
  • 0
німа на укр мові ска

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.