Ти будеш моєю (2013) дивитися онлайн

Про фільм Ти будеш моєю (2013) українською мовою:

Діюча і головна героїня вітчизняної кінострічки Ти будеш моєю (2013) режисера і актора Анатолія Матешко (зняв Таємниця старого будинку 2013 і Камінний гість 2013), красива і молода студентка на ім'я Діна. Вона по праву вважається першою красунею університету, з-за чого викликає загальну жіночу заздрість і хвилі обурення в свою адресу. Але цей момент мало її турбує. За нею одночасно намагаються доглядати двоє кращих молодих людей, які з нею разом навчаються в одному вузі. Діні здається, що світ, який оточує її, весь у її ніг.

Один з шанувальників головної героїні мелодрами Ти будеш моєю (2013) - врівноважений, досить спокійний і відданий молодий чоловік, який готовий в будь-яку секунду подати руку, щоб надати допомогу. Другий хлопець - жвавий, енергійний, прагне тільки вперед, і немає часу сидіти на одному місці. Він сміливий і рішучий, іноді навіть зухвалий і просто не може не подобатися дівчатам. Його після довгих роздумів і вибрала героїня історії, розказаної у фільмі Ти будеш моєю, зовсім не підозрюючи про те, якою бідою обернеться цей вибір в недалекому майбутньому...

Настає момент, коли колись напористий хлопчик перетворюється на справжнього психологічного деспота і тирана, який кожну хвилину тероризує Діну нічим необґрунтованою ревнощами і надмірною жорстокістю. Все це, як губка, вбирає їх маленька донечка, яка ніяк не може збагнути, чому тато і мама постійно лаються. Героїня мелодрами Ти будеш моєю виявилася просто загнаною в кут. Вона вирішується на відчайдушний крок - піти від колись улюбленого і близької людини, щоб виправити минулі помилки і все кардинально змінити у своєму житті. Перебуваючи ніби в країні кривих дзеркал, вона навіть уявити собі не може, хто врятує її, подасть руку допомоги і все ж распутает цю ситуацію.
Ти будеш моєю (2013)

Дивитися фільм Ти будеш моєю (2013) в хорошій якості

Ти будеш моєю (2013)Ти будеш моєю (2013)Ти будеш моєю (2013)

Ты будешь моей (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.