Райський куточок (2013)

Райський куточок (2013) дивитися онлайн

Про фільм Райський куточок (2013) українською мовою:Дивитися фільм Райський куточок (2013) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Незважаючи на те, що Жені (Наталія Антонова) лише 35 років, вона встигла домогтися всього, чого хоче від життя будь-яка жінка. Кілька років тому Женя з коханим чоловіком і сином влаштувалися в одному з будинків елітного комплексу. На жаль, незабаром Женя почала помічати, що чоловік втрачає до неї всякий інтерес, а в його життя вже практично немає часу для сім'ї. Невже Женя погодиться бути на другому місці?

    Головна роль у житті Жені завжди належала родині. Всі свої сили і старання жінка витрачала на збереження затишку та тепла домашнього вогнища. Саме з цієї причини Женя довго не могла подивитися правді в очі і визнати те, що у її чоловіка давно є коханка. Жінка просто не хотіла вірити, що її чоловік власними руками руйнує сімейне щастя, яке ретельно створювалося і оберігалося роками. Випадкова зустріч змусить Женю переоцінити свої життєві принципи.

    Тема зради часто використовується в кінематографі, але кожен раз сюжет викликає інтерес і дивує глядачів. Мелодрама Райський куточок не стала винятком, оскільки фільм концентрує свою увагу не на зраду чоловіка Жені, а на її інтенсивний пошук себе і нового стимул у своєму житті. Образ головної героїні викликає не співчуття, а захоплення і цікавість.

Дивитися фільм Райський куточок (2013) в хорошій якості

Райський куточок (2013)Райський куточок (2013)Райський куточок (2013)

Райский уголок (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.