Саботаж (2014) дивитися онлайн

Sabotage

Про фільм Саботаж (2014) українською мовою:

Історія, розказана в бойовику Саботаж (2014) безумовно, захопить увагу всіх глядачів, які вирішили ознайомитися з нею. Вона розповідає про присвоєння чужого багатства, з метою наживи і про те, що ні до чого хорошого це не призводить. І на цей раз в центрі подій опинилися спецслужби США, а точніше елітний підрозділ DEA, головною метою якого є стежити за незаконним обігом наркотичних речовин в країні. Ось саме тут і працюють головні герої фільму Саботаж, в обов'язки яких входить стеження і боротьба з найнебезпечнішими картелями. Але хлопці не так прості, як може здатися на перший погляд. Вони сильні фізично і першокласно підготовлені до будь-якого рівня складності ситуацій, що свідчить про щоденній роботі над собою і про те, що вони професіонали своєї справи.

Далі події у захоплюючому бойовику Саботаж, який вийшов на екрани в 2014 році, розвиваються за чітко визначеним планом - виявлення, затримання і... несподіваний поворот подій. Операція елітного підрозділу по боротьбі з наркотиками у фільмі Саботаж (2014) призводить до того, що всі її учасники гинуть по одному. А вся справа в тому, що доблесні служителі закону переступили межу, після якої їх життя, як вони вважали, зміниться на краще. Насправді ж цим вони підписали собі смертний вирок. Що ж вони накоїли?

Операція була проведена неперевершено, службовий обов'язок виконано і начебто всі щасливі. Особливо солдати підрозділу, адже після операції на явочній квартирі, вони знаходять непристойну суму грошей з шістьма нулями... вирішуються не повідомляти про це вищестоящому начальству. Всі учасники операції на вершині щастя, але замість нього вони отримали тягар, ціна якої - життя людини. Зовсім скоро деяких з них уб'ють, а що залишилися в живих доведеться заплатити за подвійним тарифом і за всю команду.
Саботаж (2014)

Дивитися фільм Саботаж (2014) в хорошій якості

Саботаж (2014)Саботаж (2014)Саботаж (2014)

Саботаж (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Ну як бойовичок то ніби нічого, але вкрай дешевий. Складається враження, що половину бюджету пішло на горонар Шварцу biggrin

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.