Під шкірою (2014) дивитися онлайн

Under the Skin

Про фільм Під шкірою (2014) українською мовою:

Симпатична зеленоока дівчина їздить на своїй машині по дорогах Шотландії і підбирає самотніх чоловіків-автостопників. Здавалося б, одинокій тендітній дівчині не варто так ризикувати, ось тільки ризикують тут мандрівники - молоді й здорові чоловіки, яких вона береться підвезти. Незабаром попутникові пропонується більш тісне знайомство, а потім він отримує одурманивающую і обездвиживающую його ін'єкцію.

Після чого він вже виявляється їжею одноплемінників зеленоокої красуні, яка насправді є інопланетянкою, зайняла жіноче тіло і ведучою на Землі своєрідну полювання. Володіючи привабливою для земних чоловіків зовнішністю, відсутність у видобутку вона не відчуває. З часом інопланетянку починає цікавити не тільки їжа, але і земні природні багатства. Але що трапиться, якщо інопланетне істота, яке звикло бути хижаком, сама опиниться в ролі жертви, а людська сутність почне брати верх над інопланетним розумом?

Дивитися фільм Під шкірою (2014) в хорошій якості

Під шкірою (2014)Під шкірою (2014)Під шкірою (2014)

Побудь в моей шкуре (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Кіно не звичайне, жахів не має, про те атмосфера достатньо напружена і реалістична, але ізюминкою виступає однозначно Скарлет Йохансон, в цьому фільмі, на мою думку, вона прекрасна.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.