Ейфорія (2018) дивитися онлайн

Euphoria

Про фільм Ейфорія (2018) українською мовою:

Дві рідні сестри Вікандер і Грін не розуміли один одного, починаючи з дитячих років. Старша дочка сімейства зростала егоїстичною і навіженою дитиною. Навіть у підлітковому віці її більше цікавили особисті клопоти, а в міру дорослішання дівчинка і зовсім віддалилася від сімейних проблем, намагаючись вибудувати незалежне і повне виключно приємних моментів особисте життя. Друга дочка не розділяла ейфорію старшої сестри і була жалісною, лагідною дитиною. З часом мати серйозно захворіла і злягла. Доглядати за хворою літньою жінкою довелося молодшій дочці. Це негативно позначилося на її характері, поставивши хрест на можливості влаштуватися на престижну роботу.

Після похорону, сестри зустрічаються знову і хвиля непорозуміння спалахує з новою силою. Бажаючи хоч якось загладити провину перед родиною, Вікандер пропонує Грін відправитися у міжнародний круїз по кращим містам Європи. Дівчина не відкриває таємницю кінцевого пункту призначення. У тривалому шляху сестри заново знайомляться одина з одною, прагнучи знайти давно втрачену сім'ю. Але роки розлуки стають суттєвою перешкодою на шляху до примирення між такими, що втратили сімейні зв'язки родичками.

Дивитися фільм Ейфорія (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Ейфорія (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • «Ейфорія» - третя спільна робота Лізи Ланґсет і Алісії Вікандер після «До чогось прекрасного» (2010) та «Готель» (2013).
  • Перший англомовний фільм режисера Лізи Ланґсет.
  • Зйомки проходили восени 2016 року в німецьких Альпах. Основний знімальним майданчиком став чотиризірковий готель Schloss Dennenlohe, розташований в містечку Денненлоє в Баварії.

Дивитися фільм Ейфорія (2018) в хорошій якості

Ейфорія (2018)Ейфорія (2018)Ейфорія (2018)

Эйфория (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.