51 градус (2015) дивитися онлайн

51 Degrees North

Про фільм 51 градус (2015) українською мовою:

Головний діючий персонаж напруженого трилера «51 градус» – геніальний вчений, який працює в одному з науково-дослідних інститутів Великобританії. Головний герой робить неймовірне відкриття, яке здатне багато чого змінити в сучасному світі і вивести всю світову науку на більш високий рівень, здійснити довгоочікуваний стрибок вперед.

Природно, подібні дослідження моментально привертають увагу самих різних людей: які прагнуть до прослави своєї країни, так і тих, хто готовий піти на все заради власної вигоди і наживи. В результаті всі документи, пов'язані з відкриттям, хтось викрадає. Головний герой «51 градуса» навіть не уявляє, хто і навіщо міг це зробити, але він прекрасно розуміє, наскільки це небезпечно. Можна сказати, що в руках невідомого виявилася найпотужніша бомба з годинниковим механізмом, яка здатна стерти з лиця землі ціле місто, і відлік часу вже пішов...

Щоб зупинити насування катастрофи, необхідно в терміновому порядку відшукати того, хто викрав результати досліджень головного героя. Чи зможе хто-небудь вийти на цю таємничу людину? Чи місту не уникнути страшної катастрофи?
51 градус (2015)

Дивитися фільм 51 градус (2015) в хорошій якості

51 градус (2015)51 градус (2015)51 градус (2015)

51 градус (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.