Велика краса (2013)

Велика краса (2013) дивитися онлайн

La grande bellezza

Про фільм Велика краса (2013) українською мовою:

Джепа Гамбарделла, герою трагікомедії Велика краса, 65 років, він досить бадьорий, самовпевнений і прагматичний. Як хороший журналіст і літератор, він знає толк в мистецтві, людях і сучасного життя. Головна мета відвідування Рима - нові емоції і сюжети, для написання нової книги. Одного разу, в молодості він написав один роман, став популярним, але при цьому більше не видавався. Приїхавши у вічний Рим, він насолоджується його богемним життям: випивка, ресторани, жінчині, але для нього це всього лише фарс, і справжнього задоволення він не отримує. Все це виглядає пішло і убого, суспільство споживання, перейшло всі рамки, моральні підвалини підірвані на корені. Сьогодні Рим - Вавилон нашого часу, де кожен не цінує головного, ще більше занурюючи в пороках і ненормальних відносинах.

Особливу увагу у фільмі Велика краса приділяється занепаду сучасного мистецтва. У протиставлення ставитися велич Риму, його екстер'єрів, видів і терас. Весь фільм - це контраст: краси і потворності, любові і тривіальним відносинам. Головний герой на собі відчув мінливості цього життя, коли очікуючи приходу музи, попусту витрачав свій час. Тепер він став дивитися на все своє життя з долею іронії й абсурду, горюю по одній єдиній жінці. Всі переплітається в абсолютно скептичну картину, де з усього прекрасного залишився тільки Рим.

Велика краса (2013) - драма про справжню аморальності і моральному занепаді цивілізації у вічно живому і квітучому місті - Римі. Основний ідейний конфлікт фільму полягає в зіставлення справжнього і порожнього, справжнього життя або її вульгарних відгомонів. Тут, як не можна до речі, тонко і їдко просочуються коментарі головного героя, який дивиться на суспільство, яке морально деградує. Але автор дарує надію, яку символізують фламінго на балконі у Джепа.
Велика краса (2013)

Дивитися фільм Велика краса (2013) в хорошій якості

Велика краса (2013)Велика краса (2013)Велика краса (2013)

Великая красота (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.