Фільми онлайн » Драми » Велика краса (2013)

Велика краса (2013) дивитися онлайн

La grande bellezza

Про фільм Велика краса (2013) українською мовою:

Джепа Гамбарделла, герою трагікомедії Велика краса, 65 років, він досить бадьорий, самовпевнений і прагматичний. Як хороший журналіст і літератор, він знає толк в мистецтві, людях і сучасного життя. Головна мета відвідування Рима - нові емоції і сюжети, для написання нової книги. Одного разу, в молодості він написав один роман, став популярним, але при цьому більше не видавався. Приїхавши у вічний Рим, він насолоджується його богемним життям: випивка, ресторани, жінчині, але для нього це всього лише фарс, і справжнього задоволення він не отримує. Все це виглядає пішло і убого, суспільство споживання, перейшло всі рамки, моральні підвалини підірвані на корені. Сьогодні Рим - Вавилон нашого часу, де кожен не цінує головного, ще більше занурюючи в пороках і ненормальних відносинах.

Особливу увагу у фільмі Велика краса приділяється занепаду сучасного мистецтва. У протиставлення ставитися велич Риму, його екстер'єрів, видів і терас. Весь фільм - це контраст: краси і потворності, любові і тривіальним відносинам. Головний герой на собі відчув мінливості цього життя, коли очікуючи приходу музи, попусту витрачав свій час. Тепер він став дивитися на все своє життя з долею іронії й абсурду, горюю по одній єдиній жінці. Всі переплітається в абсолютно скептичну картину, де з усього прекрасного залишився тільки Рим.

Велика краса (2013) - драма про справжню аморальності і моральному занепаді цивілізації у вічно живому і квітучому місті - Римі. Основний ідейний конфлікт фільму полягає в зіставлення справжнього і порожнього, справжнього життя або її вульгарних відгомонів. Тут, як не можна до речі, тонко і їдко просочуються коментарі головного героя, який дивиться на суспільство, яке морально деградує. Але автор дарує надію, яку символізують фламінго на балконі у Джепа.
Велика краса (2013)

Дивитися фільм Велика краса (2013) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Велика краса (2013) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Велика краса (2013)Велика краса (2013)Велика краса (2013)

Великая красота (2013) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.