Перша людина (2018) дивитися онлайн

First Man

Про фільм Перша людина (2018) українською мовою:

Більшості людей відомо, яким був малий крок людини і величезний - для людства. Протягом восьми років астронавт з ім'ям, з яким згодом судилося стати легендарним і увіковіченим в історії, навчався і впритул готувався до найбільшої експедиції. На її підприємство виявилося здатним здійснити замах людський розум. Коли людині вдалося ступити на поверхню Місяця, це вважалося грандіозним досягненням, але мало хто насмілювався задуматися, що стояло за гучним тріумфом.

Ніл Армстронг піддавав своє життя небезпеці не тільки в ключовий момент, але і протягом численних підготовчих заходів. В успіху ніхто не був упевнений до останніх миттєвостей. Робота почалася на зорі 60-х років минулого століття, а подія мала місце лише 20 липня 1969 года! Подорож до супутника було скоєно на космічному кораблі Апполон-11, назва якого швидко стало прозивним для позначення фундаментальних винаходів у сфері космічних розробок. Америці довелося чималим пожертвувати в ім'я здійснення зухвалого задуму. Необхідно було провернути операцію в палаючі терміни: холодна протистояння з Радянським Союзом тривало, США не могли визнати поразку, зійти з дистанції. Самому виконавцю довелося несолодко: величезна відповідальність державного рівня тяжким вантажем тиснула на плечі, і невагомість не здатна була позбавити від гнітючого відчуття.

Дивитися фільм Перша людина (2018) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Перша людина (2018)

Дивитися фільм Перша людина (2018) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Перша людина (2018) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Перша людина (2018)Перша людина (2018)Перша людина (2018)

Человек на Луне (2018) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • Джордж
  • 28 жовтня 2018 10:13
  • 0
О, це щось! Райан Гослінг зіграв тут на всі сто. Раніше вважав біографії нудними, але тільки не в цьому випадку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.