Повними грудьми (2013)

Повними грудьми (2013) дивитися онлайн

Breathe In

Про фільм Повними грудьми (2013) українською мовою:

Прожити багато років у шлюбі - це справжнє вміння. Але ще більший талант пронести тепло внутрішньосімейних відносин навіть через довгі роки. Подружжю з американської драми Повною груддю, яка вийшла на екрани в 2013 році, пощастило - їм це вдалося. Але, якщо вже бути до кінця чесними, певна нудьга і монотонність у відносинах вже почали простежуватися, тому, вирішивши трохи розбавити своє сумне перебування, вони стають учасниками програми обміну студентів між країнами. Відправивши дитину в іншу країну, самі вони вже зустрічають на порозі молоду і симпатичну дівчину Софі, яка прибула до них з Великобританії.

Приїхавши в іншу країну, головна героїня драми Повною груддю (2013), відразу ж намагається завести нові знайомства і у неї це виходить. Вона знайомиться з симпатичним хлопцем з школи, який підкорює дівчину галантністю і тактовністю. Але все це виявляється всього лише вмілою ширмою, за якою ховається лукавість молодої людини, безпардонно распускаючого брудні плітки про Софі. Бідна дівчина в незнайомій країні не знає до кого звернутися за допомогою. На щастя для неї підтримка несподівано приходить до неї в особі батька сімейства Кита Рэйнольдса.

Кожен з них, знаходить в особі один одного справжню опору. Незважаючи на вік, спілкування між цими двома розвивається найкращим чином. Кіт захоплюється молодою дівчиною, що дарує йому свою теплу усмішку, а він, у свою чергу, дарує їй практично батьківську турботу. Що складеться з цих відносин? Чи будуть вони разом, незважаючи на різницю у віці або ж дружина, з якою були прожиті довгі роки, все-таки залишиться поруч? Романтична мелодрама Повною груддю (2013) розповість глядачеві про те, що може вийти з відносин одруженого дорослого чоловіка і юної школярки.

Дивитися фільм Повними грудьми (2013) в хорошій якості

Повними грудьми (2013)Повними грудьми (2013)Повними грудьми (2013)

Полной грудью (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.