Поганий Санта (2003) дивитися онлайн

Bad Santa

Про фільм Поганий Санта (2003) українською мовою:

У центрі оповідання професійні злодії - Віллі Стокса і Маркус. Кожен рік, Віллі маскує себе як Санта-Клаус, а Маркус вбирається ельфом, щоб мати можливість непомітно пограбувати кілька великих торгових центрів. Віллі - типовий алкоголік і невдаха, сексуально залежний і абсолютно даремний член суспільства. З кожним роком, на превеликий жах Маркуса, недороблений Санта поступово провалює свої прості прямі обов'язки перед дітьми.

В черговий раз, коли злочинці наймаються в торговий центр в Фініксі, вульгарні зауваження нестерпного Віллі шокують суворого менеджера магазину і він негайно доносить подію до відома начальника служби безпеки. Через вдачі і ухудшегося стану псевдо Санти, вся операція мало не обірвалася.

В торговому центрі, Віллі відвідує Турман - надзвичайно наївний, повненький хлопчик, який вважає, що цей злий дядько насправді Санта-Клаус. Хлопчик є об'єктом насмішок підліткової банди. Не дивлячись на свої взаємини з дітьми, які були раніше у «діда» на колінах, Віллі перейнявся до цього майже сироті і зробить все, щоб свята хлопчика принесли йому чудове і радісне душевний стан, щоб він забув про життєві негаразди, раптової смерті матері і тюремному ув'язненні батька.
Поганий Санта (2003)

Дивитися фільм Поганий Санта (2003) в хорошій якості

Поганий Санта (2003)Поганий Санта (2003)Поганий Санта (2003)

Плохой Санта (2003) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.