Нова різдвяна казка (1988) дивитися онлайн

Scrooged

Про фільм Нова різдвяна казка (1988) українською мовою:

Було б справедливо, якщо б Різдвяне диво, разом з настроєм і атрибутикою, просто обійшло Френка Кросу стороною, розтанувши серед тих, хто радий свят. Але ні, не все новорічні фільми онлайн начинені Санта Клаусами і його оленями, для таких виняткових випадків у духів Різдва є окремі "святкові" персонажі.

Френку належить познайомитися з трьома представниками надприродних сил, які взялися за його перевиховання. За справу візьмуться привиди трьох різних часів - майбутнього, теперішнього та минулого. Не дуже балакучий привид з оголеним черепом замість особи, завзята і бойова фея, а також потішний таксист прямо з пекла. Їм вже точно вдасться випробувати на міцність нерви містера Кросу, а ось чи вдасться перевиховати його - дізнаємося, подивившись фільм Нова різдвяна казка дивитися онлайн

Такий різдвяний фільм онлайн завжди підніме настрій і стане гарною прикрасою святкового вечора для всієї родини. Незважаючи на його чималий вік - він був і залишається одним з кращих фільмів відповідної тематики, тому цілком заслуговує щоб його подивитися онлайн в хорошій якості.
Нова різдвяна казка (1988)

Дивитися фільм Нова різдвяна казка (1988) в хорошій якості

Нова різдвяна казка (1988)Нова різдвяна казка (1988)Нова різдвяна казка (1988)

Новая рождественская сказка (1988) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.