Небеса реальні (2014)

Небеса реальні (2014) дивитися онлайн

Heaven Is for Real

Про фільм Небеса реальні (2014) українською мовою:

Про існування Бога на землі сперечаються вже багато років. Багато хто не вірять у святого творця і критикують тих, хто вірить і шанує вищі сили. Це призводить до вічних суперечок і противоборствам, але цієї правди ніхто не знає. Але час від часу, на землі з'являються люди, як посланці Бога, що перенесли важкі випробування і які стверджують, що бачили святого творця. Ці посланці намагаються донести важливий сенс життя і допомогти людям стати на істинний шлях, але не завжди це призводить до бажаного результату. У приголомшливому фільмі Небеса реальні (2014), заснованому на реальних подіях, маленькому героєві, перенесла важку операцію, кому і який побував на небесах, належить складне завдання - розкрити людям справжню реальність і існування Бога. Його батько не вірить в існування небесних правителів, але самому хлопчику видалася можливість особисто побувати на тому світі, і він точно знає, про що говорить.

Оточуючі не сприймають всерйоз слова дитини і вирішує, що він просто відходить після операційного процесу, але незабаром розуміють, що його вустами говорить істина. Сім'я з кінофільму Небеса реальні (2014) проживає у штаті Небраска. Їхній чотирирічний син переживає трагедію, після чого починає розповідати про те, що бачив і де був під час коми. Він розповідає про те, що бачив, як його оперували, як плакала мама, і як переживав тато. А потім дитина не починає розповідати про давно померлих людей і своєї не народженої сестрі. Батьки починають розуміти, що їх малюк говорить реальні речі, дізнатися про яких просто так він не міг.

Подружжя починають прислухатися до своєї дитини і перевіряти свої підозри. Колтон розповідає в усіх подробицях про Бога і про все, що відбувається на небесах. Також хлопчик попереджає про велику трагедію, яка загрожує людям. Його батько Тодд починає збирати людей і переконувати в тому, що син дійсно говорить правду і потрібно запобігти майбутню біду. Але не всі вірять їх словами. Сім'ї належить пережити великі труднощі і зберегти свою дитину від майбутніх небезпек. Американська кінокартина Небеса реальні (2014), в основу якої покладено сюжет книги «Небеса дійсно існують», змушує переживати і співчувати героям фільму, але справжня причина його виходу - змусити людей бути добрішими і милосерднішими один до одного.
Небеса реальні (2014)

Дивитися фільм Небеса реальні (2014) в хорошій якості

Небеса реальні (2014)Небеса реальні (2014)Небеса реальні (2014)

Небеса реальны (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.