Операція «Колібрі» (2019)

Операція «Колібрі» (2019) дивитися онлайн

The Hummingbird Project

Про фільм Операція «Колібрі» (2019) українською мовою:

Вінсент працює на фондовій біржі і одного разу йому приходить геніальна ідея. Він вирішує прорити оптико-волоконний тунель, який буде йти з Канзаського центру обробки даних, до серверів Нью-Йоркській біржі, розташованої в Нью-Джерсі. Завдяки цьому з'явиться можливість отримувати котирування на фондовому ринку за шістнадцять мілісекунд.

Це дозволить на одну мілісекунду отримувати інформацію швидше інших бірж. Тунель необхідно прокласти прямою лінією і не важливо, що буде стояти на його шляху. Він буде проходити крізь гори, річки, озера і вдома звичайних громадян. Це багатомільйонних проект, який обіцяє величезну прибуток у разі успіху.

Хлопець без праці знаходить спонсора в особі Брайана Тейлора. Розробкою буде займатися Марк Вега, кращий фахівець у цій справі. Це дуже секретна операція і з кожного працівника, що займається прокладкою, беруть підписку про нерозголошення. Незабаром про плани Вінсента дізнається його головний конкурент, Єва Торрес. Вона бажає простежити за ним і наймає приватного детектива. Вона чудово розуміє, якщо йому вдасться реалізувати проект, то фірма зазнає краху. Вона запускає будівництво радіорелейних вишок.

Дивитися фільм Операція «Колібрі» (2019) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Операція «Колібрі» (2019)

Дивитися фільм Операція «Колібрі» (2019) в хорошій якості

Операція «Колібрі» (2019)Операція «Колібрі» (2019)Операція «Колібрі» (2019)

Операция «Колибри» (2019) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.