Мертва Європа (2012) дивитися онлайн

Dead Europe

Про фільм Мертва Європа (2012) українською мовою:

Фільм Мертва Європа (2012) розповість про фотографа, заблудившемся у сплетінні містики і дивних вражень, стремившемся просто повернутися на батьківщину свого батька. І хоча у фільмі багато містицизму, скрізь бачаться привиди і зв'язку з потойбічним світом, цей фільм все ж не простий трилер, яких предостатньо. Це швидше психологічна картина, яка, не показуючи нічого відверто лякаючого, змушує з завмиранням серця чекати, коли ж можна буде перевести дух. Та марно: Мертва Європа захопить глядача цілком і повністю, так само як захопила Ісаака і його батька Айзека.

Фільм Мертва Європа, вперше показаний в 2012 році, являє собою цікаву суміш арт-кіно і звичного споживчого кіно. З одного боку, це складні сценарії, цікаві режисерські рішення. З іншого боку все це не набридає навіть самому досвідченому глядачеві, не стає перешкодою для сприйняття картини в цілому.

Фільм Мертва Європа (2012) жваво і відверто показує реалії сучасної Європи. Як і історії сімей, Європа сповнена таємниць, причому не найчистіших. Для тих, хто мріє про європу як про недалеке, але недоступному рай - це відмінний шанс побачити реалії, як побачив їх і головний герой драми. Причому його пильне і чіпкий погляд фотографа зауважує саме найхарактерніші кадри. Таке нечасто побачиш на екранах в поєднанні з цікавим сюжетом, тому фільм Мертва Європа безперечно варто глядацької уваги.

Греція постане перед глядачем не як сховище давньої культури і земля неймовірних пам'яток архітектури. Злидні, вуличний хаос, брудні підвальні квартири, сіро-жовті вулиці. Навіть птахи в цій країні начебто не знаходять свого місця і постійно борються за виживання. Не дивно, що в цьому змішанні культур головний герой драми втрачається. І ось вже, чи то в реальності, то у своїх хворобливих фантазіях, він бігає по полях абсолютно голий з такими ж полубредовыми супутниками. Дитина, більше схожий на його особисте прокляття, страшні зламані ляльки. Все це буде тиснути на глядача протягом довгих вісімдесяти чотирьох хвилин, і тільки самий кінець фільму Мертва Європа (2012) допоможе розібратися в цьому божевіллі.
Мертва Європа (2012)

Дивитися фільм Мертва Європа (2012) в хорошій якості

Мертва Європа (2012)Мертва Європа (2012)Мертва Європа (2012)

Мертвая Европа (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.