Козлиний острів (2012) дивитися онлайн

Standing Up

Про фільм Козлиний острів (2012) українською мовою:

Козлиний острів (2012) - фільм про двох підлітків, які не захотіли бути жертвами жорстокого розіграшу. Козлиний острів (2012) - стрічка, знята за твором Брока Крула «Кози». Це фільм, який розповідає про літній «пригоду», в яке потрапили два юних мешканця табору для підлітків.

Улюбленим заняттям відпочиваючих була нічна вилазка на «безлюдний» острів, де вибраних жертвами розіграшу співтоваришів примушували роздягнутися і залишали в гордій самоті, спостерігаючи за їх безсилими муками з іншого берега. Кожен рік одна і та ж «жарт» принесла масу задоволення призвідників, але на цей раз розвага зірвалося. Чергові «жертви» виявилися міцними горішками і, замість того, щоб змиритися з уготованою долею, вони вирішили вирушити на розвідку.

Намагаючись розібратися в причинах настільки жорстокого поводження і провівши ніч повну страхів, головні герої фільму Кози все ж збираються з духом і відправляються в бігу. Їх не зупиняють навіть можливі небезпеки, адже навіть вони менш жахливі, ніж сама думка про повернення назад у табір. Що може бути страшніше, ніж нові знущання і приниження? Краще провести три дні в невідомості, ніж повернутися в жорстокий дитячий світ. Ці три дні перевертають уявлення втікачів про себе, людей і світу. Пригоди, ризик, несподівані зустрічі - реальна життя стала для «нелегалів» наставником, навчивши винахідливо викручуватися з найскладніших ситуацій, зміцнивши духом і повністю змінивши їх внутрішньо.
Козлиний острів (2012)

Дивитися фільм Козлиний острів (2012) в хорошій якості

Козлиний острів (2012)Козлиний острів (2012)Козлиний острів (2012)

Козы (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.