Хулігани Зеленої Вулиці (2005)

Хулігани Зеленої Вулиці (2005) дивитися онлайн

Hooligans

Про фільм Хулігани Зеленої Вулиці (2005) українською мовою:

Молодого студента-журналіста Мета (Елайджа Вуд) відраховують з Гарварду за несправедливим звинуваченням у тому, що він вживає і продає наркотики. Він приїжджає до Лондона до своєї сестри Шеннон (Клер Форлані), щоб якось реабілітуватися від події. У перший же день, чоловік сестри Мета знайомить хлопця зі своїм братом Пітом Уорен (Чарлі Ханнем), що є лідером футбольних хуліганів, які вболівають за West Ham United. West ham постійно воюють з хуліганами з Millwall'а, влаштовуючи справжні криваві побоїща.

У лідера хуліганів Millwall'а Томмі Хетчера (Джефф Белл) має зуб на все сімейство Уореннов і на весь West Ham за те, що під час одного з хуліганських боїв загинув його 12-річний син. На тлі перевтілень Мета з янкі" в англійського футбольного хулігана і його близько футбольних проблем, виникає справжня війна між West Ham'ом і Millwall'ом. І це війна не на життя, а на смерть...І хтось повинен відповісти за смерть сина Томмі Хетчера.

У підсумку, сюжет фільму перетворюється з драйвові розваги West ham'івців, в справжню драму з трагічним кінцем для деяких головних героїв фільму.
Хулігани Зеленої Вулиці (2005)

Дивитися фільм Хулігани Зеленої Вулиці (2005) в хорошій якості

Хулігани Зеленої Вулиці (2005)Хулігани Зеленої Вулиці (2005)Хулігани Зеленої Вулиці (2005)

Хулиганы Зеленой Улицы (2005) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

бачив тільки першу частину дуже сподобалось
маю намір переглянути всі частини поки хворію
  • cvitlana holybinka
  • 25 червня 2015 19:06
  • 0
happy Прекрасний фільм,,.хороший звук і грамотний  та  чіткий переклад...дякую.
  • Роман Стехнович
  • 12 травня 2015 02:10
  • 0
фільм культовий... Але такі кіна потрібно перекладати без цензури (в оригіналі), тобто, якщо він каже "я тобі зараз пі@зди дам", а перекладають - "ти затаз від мене отримаєш стосунів...". З реальним перекладом набарато цікавіше дивитись...

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.