Гамер (2011) дивитися онлайн

Про фільм Гамер (2011) українською мовою:

Молодіжна драма Гамер - це фільм про геймерів, тобто про людей, для яких реальне життя перемістилася у світ комп'ютерної гри. Косс - професіонал в цих іграх. За рік він пройшов непростий шлях від просто, перспективного хлопця, до призера Світового чемпіонату. Вся драма в тому, що Косс найкращий тільки біля монітора. В житті у хлопця дуже складні, конфліктні стосунки з мамою і великі проблеми з навчанням, але здається, його це хвилює найменше. Він стає переможцем, коли занурюється у віртуал.

Косс переживає страшний удар, коли займає лише друге місце на світовому чемпіонаті. Для всіх хлопців з його оточення цей результат міг би стати перемогою всього життя, але тільки не для нього. Все, чого він старанно домагався і заради чого йшов на конфлікти і позбавлення, втрачає для Косса сенс. У грі він швидко скочується з п'єдесталу лідера до простого середньостатистичного гравця. Він вирішує повернутися до реального життя і в цілому примирюється з мамою. Потихеньку все встає на свої місця, тільки немає повного задоволення і спокою. Він розучився жити як всі. Знайти себе у простих радощах йому не під силу. Все від чого він отримував драйв, знаходиться там, по той бік монітора. Після довгих мук і нервового зриву Косс все-таки знаходить у собі сили, щоб знову переступити поріг ігрового залу.

Фільм Гамер відноситься до розряду малобюджетних, він знятий лише на скромні 20 тисяч доларів. Всі сцени знімалися без спеціальних декорацій, в реальних умовах. Серед акторів теж дуже мало професіоналів. Але, не дивлячись на це, фільм онлайн безкоштовно несе в собі щирість і чесність, це дає віру у головного героя, в його перемогу над самим собою. Режисер фільму Олег Сенцов сам говорить про фільмі, що той побудований на принципі «Ніколи не здаватися». Критики називають стрічку поколенческой і пророкують їй доля «Кур'єра» або навіть «Роккі». Що ж насправді намагається донести до нас режисер, розповідаючи про підлітка, чиє життя проходить у віртуальному світі, спробуємо розібратися, подивившись картину онлайн в хорошій якості.
Гамер (2011)

Дивитися фільм Гамер (2011) в хорошій якості

Гамер (2011)Гамер (2011)Гамер (2011)

Гамер (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.