Недоторканні 1+1 (2011) дивитися онлайн

Intouchables

Про фільм Недоторканні 1+1 (2011) українською мовою:

Це чарівна і Життєстверджуюча французька трагікомедія онлайн в хорошій якості, яка розповідає про справжню дружбу, яка, як не дивно, виникла між людьми, яких, здавалося б, абсолютно нічого не пов'язувало. Абсолютно нічого спільного - представники різних соціальних прошарків суспільства, є суттєва різниця у віці, образі життя, минуле, вихованні, світогляді і не тільки - практично чорне і біле, і не тільки в переносному сенсі. І що тільки могло об'єднати таких абсолютно несхожих один на одного людей? Для цього доведеться подивитися фільм Недоторканні дивитися онлайн, і тоді все стане ясно.

Ну а починалося все як завжди - з самого малого. Успішний бізнесмен і аристократ Філіп одного разу стає жертвою нещасного випадку, після чого стає практично овочем - майже повністю паралізований і прикутий до інвалідного крісла. В такому стані не обійтися без помічника, і він наймає на цю посаду Дрісса - молодого темношкірого хлопця, якому зовсім не до лиця робота няньки. Але щось Філіп в ньому побачив, адже не дарма вибрав його турботливою тітки, наприклад, яка годувала б його з ложки круглі добу. Ну а Дрісом влаштовує своєму роботодавцю справжня пригода, про яку він не особливо-то і мріяв, навіть коли був ще в доброму здоров'ї. Стрибки з парашутом, гонки з поліцією і багато чого іншого - в арсеналі у хлопця, який виріс на вулиці і пройшов через в'язниці - завжди знаходиться щось новеньке.
Недоторканні 1+1 (2011)

Дивитися фільм Недоторканні 1+1 (2011) в хорошій якості

Недоторканні 1+1 (2011)Недоторканні 1+1 (2011)Недоторканні 1+1 (2011)

Неприкасаемые 1+1 (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Юрій
  • 18 листопада 2017 22:42
  • 0
Цей фільм просто для душі, раджу всім подивитись.
Спасибі за хороший фільм. Навіть не сподівалася, що переклад і озвучення фільму будуть такої хорошої якості. Сподобалася гра акторів, щира і непідробна. Мушу признатися, що ця історія розчулила мене до сліз...бо нагадала мені мого чоловіка, якого я доглядала десять років і який також останні роки провів у інвалідському візку...Раджу всім подивитися цей фільм, повний людяності і любові.
Дуже зворушлива история, чудова гра акторів. Раджу подивитись цей фільм!!!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.