Дотик гріха (2013)

Дотик гріха (2013) дивитися онлайн

Дотик гріха (2013)
22 жовтня 2019

Про фільм Дотик гріха (2013) українською мовою:

Кримінальна драма Дотик гріха, що вийшла на екрани в 2013 році, з'явилася в результаті співпраці японської кіностудії Такеши Кітано і китайського режисера Цзя Чжанке. Його нова робота, як личить азіатського кіно, яскрава, і, не дивлячись на тематику, красива історія, яка складається з чотирьох кіноновел, наочно показують, що відбувається з простими людьми в капіталістичних умовах класового розшарування народу. Кожна новела на прикладі життя однієї конкретної людини показує як сучасне суспільство, жадібну, що шанує тільки влада і гроші, зводить з розуму людей. Історії настільки правдоподібні і актуальні, що дана робота змогла завоювати «Золоту пальмову гілку» в номінації «Кращий сценарій»

Перед глядачем, який дивиться фільм Дотик гріха (2013) герой першого сюжету - шахтар Дахай. Він простий роботяга, небайдужий до того, що чиновники-нувориші намагаються зробити махінації і привласнить місцеву шахту. У цій боротьбі за справедливість він натикається на нерозуміння колег, друзів та родичів, на глузування і приниження з боку начальства, і закінчується тим, що, не витримавши такого ставлення, він бере мисливську рушницю в руки, і не без задоволення страчує новоявлених буржуа. Другий герой драми - робітник - мігрант Сан'ер - це ще один тип людини, якого вбивцю перетворив капіталізм. Провінційне нудне життя не для нього, він відправляється у велике багате місто, де стає найманим вбивцею, не тільки для того, щоб прогодувати свою сім'ю, але і для того, щоб отримати задоволення і задоволення.

Героїня третьої новели фільму Дотик гріха (2013) Сяо-ю також стає жертвою божевільного на великих грошах суспільстві. Вона змушена виїхати зі свого села, і влаштуватися працювати адміністратором в сауні. Все начебто нормально, тільки багаті клієнти вирішують купити за гроші її любов. Дівчина відбивається ножем, але незабаром не витримує тягаря скоєного, і зізнається у вбивстві. І останній герой циклу історій Сяо-гуй, постійно змушений міняти роботу. На першій, з ним поводяться як з рабом, на другий - зарплати не вистачає на допомогу близьким, а на третій - він не може дивитися, як його улюблена перетворюється в товар. Доведений за повного відчаю Сяо-гуй, кидається з вікна свого гуртожитку. Фільм Дотик гріха розповість про нелегке, іноді жорстоке існування в світі капіталізму.

Країна: Франція, Японія, Китай
Оригінальна назва: Tian zhu ding
Дата виходу фільму: 17 травня 2013

У ролях: У Цзян, Ван Баоцян, Чжао Тао, Ланьшань Ло, Цзяи Чжан Лі Мен, Lu Liu, Dong Han, Хунвэй Ван, Qiang Wang
Режисер: Цзя Чжанке
Продюсер: Цзя Чжанке
Сценарист: Цзя Чжанке
Жанр: драма
Тривалість : 133 хв. / 02:13

Дивитися фільм Дотик гріха (2013) в хорошій якості

Дотик гріха (2013)Дотик гріха (2013)Дотик гріха (2013)

Прикосновение греха (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.