11.6 (2013) дивитися онлайн

11.6

Про фільм 11.6 (2013) українською мовою:

16 листопада 2009 року французький місто потрясла новина про пограбування століття. Нікому невідомий Тоні Мюзилен, колишній інкасатор, викрав банківський фургон, в якому перебувало 11,6 мільйонів доларів. Тепер всі повідомлення в ЗМІ присвячені йому, його зухвалому вчинку і прогнозам його подальших дій. Але для Тоні, героя трилера 11, 6 - це помсту своїм кривдникам і радикальний крок піти проти системи. Дружина дорікає його в бідності, бос робить з нього пусте місце, а десять років роботи інкасаторам пройшли даром. Тоні дійшов до критичної точки і розробив простий до божевілля план: вкрасти гроші з інкасаторської машини, точніше вкрасти машину з грошима.

11.6 - кримінальна історія про охоронця-інкасатори, який зумів здійснити найбільше пограбування століття. Тепер про нього говорять усі, а колишній бос неабияк шкодує, що недооцінював Тоні. Тоні, якого зіграв Франсуа Клюзе, герой фільму Недоторканні, зробив це не заради наживи, немає. Його мета - звернути увагу на соціальну несправедливість, на класову нерівність та на приниження, яке терплять наймані робітники. Це вчинок людини, доведеного до відчаю, але не втратив віру у справедливість.

Трилер 11, 6 (2013) - це фільм-хроніка, фільм-розповідь однієї людини, який кинув виклик системі. Він не побоявся розплати за свій вчинок, він зробив крок, який вразив усіх. Герой Тоні - суперечливий персонаж, який, не дивлячись на те, що він злочинець, для багатьох він став національним героєм, який не побоявся висловити свій протест. Броньований автомобіль, 11 мільйонів євро, гонитва і одна єдина мета.

Дивитися фільм 11.6 (2013) в хорошій якості

11.6 (2013)11.6 (2013)11.6 (2013)

11.6 (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.