План пограбування (2016)

План пограбування (2016) дивитися онлайн

Blue Line

Про фільм План пограбування (2016) українською мовою:

Ліндсі живе у невеличкому містечку разом зі своїм чоловіком, який займається бізнесом. На перший погляд, вони здаються благополучній сімейною парою, але насправді чоловік вже давно б'є героїню і забороняє їй буквально все. Дівчина довго виношувала план помсти і втечі від тирана, і, нарешті, вона зважилася здійснити задумане за допомогою своєї подруги стриптизерки Ніколь. Дівчата ретельно все продумали, надягли костюми і перетворювачі голосів, добре озброїлись і розробили ідеальний план. Спочатку вони вчинили дрібне пограбування магазинчика, співвласником якого є чоловік Ліндсі, але це виявилося лише початком їх довгого шляху, і в разі успіху в кінці цього шляху їх чекає близько 2 мільйонів доларів.

Розслідувати пограбування береться досвідчений детектив Броза, і він відразу ж розуміє, що це справа рук не якихось дилетантів, а дійсно розумних і розважливих злочинців, які після пограбування не тільки спалили взятий на прокат автомобіль, але і не залишили жодної докази. Незважаючи на це, Бронза поступово починає розплутувати клубок заплутаного злочину, і незабаром виходить на можливий слід грабіжників. Чи зможуть Ніколь і Ліндсі здійснити задумане до того, як поліція їх розрахувати?
План пограбування (2016)

Дивитися фільм План пограбування (2016) в хорошій якості

План пограбування (2016)План пограбування (2016)План пограбування (2016)

План ограбления (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Фільм того вартий , я відпочивав на славу . Дуже сподобалось , вишукані героїні .
Хочу відмітити що глядач теж буде наслідувати свого героя . Присутня інтрига , люди захоплюються , у часі сприйняття все уже гаразд . Сцени , декорації , професійність акторської майстерності при виконанні основних прийомів фізіогноміки . Таке позитивно оцінюється прогнозуючи достатність у планах на майбутнє світового кіно .

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.