Вогонь Крістіана Лубутена 3D (2013)

Вогонь Крістіана Лубутена 3D (2013) дивитися онлайн

Feu: Crazy Horse Paris

Про фільм Вогонь Крістіана Лубутена 3D (2013) українською мовою:

Мюзикл Вогонь Крістіана Лубутена 3D (2012) показує червоні туфлі Крістіана Лубутена на сцені паризького кабаре «Crazy Horse». Яка жінка не чула імені Крістіана Лубутена і не мріяла про його приголомшливих туфлях на червоній підошві! Не всім доступні ці туфлі, але всі можуть побачити новий французький документальний фільм Вогонь Крістіана Лубутена 3D, що вийшов на світові кіноекрани в 2013 році, і добрався до Росії 2013, де вже вдосталь можна хоча б надивитися на прекрасні твори дизайнера. Це фільм-мюзикл, в якому знаменитий дизайнер ставить сліпуче шоу у відомому паризькому кабаре «CRAZY HORSE».

Сам Лубутен сказав, що ті номери, який він створив у кабаре, це «пам'ятник танцю, фантастична ідея свята для жінок від жінок». Так, свято жінкам зовсім не завадить, особливо такий яскравий та феєричний! Втім, найімовірніше, цей фільм переважно приверне чоловічу увагу - адже оголена жіноча груди, стрункі ніжки і інші жіночі «принади» присутній тут у великій кількості. Так що глядачеві слід мати на увазі при перегляді, що фільму має обмеження за віком, тому дивитися його можна тільки тим, кому вже виповнилося вісімнадцять років.

У стрічці Вогонь Крістіана Лубутена 3D (2012) немає як такого сюжету, але зате присутні прекрасні і харизматичні танцівниці, які виконують головні ролі. Режисерська і операторська роботи теж радують своїм свіжим поглядом на цей жанр. Саме тому слід побажати глядачеві приємного перегляду і справжнього естетичного задоволення.
Вогонь Крістіана Лубутена 3D (2013)

Дивитися фільм Вогонь Крістіана Лубутена 3D (2013) в хорошій якості

Вогонь Крістіана Лубутена 3D (2013)Вогонь Крістіана Лубутена 3D (2013)Вогонь Крістіана Лубутена 3D (2013)

Огонь Кристиана Лубутена 3D (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Критик
  • 20 грудня 2017 10:03
  • 0
Фільм для обкурених ідіотів.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.