Квіти на горищі (2013)

Квіти на горищі (2013) дивитися онлайн

Flowers in the Attic

Про фільм Квіти на горищі (2013) українською мовою:

Драматична стрічка Квіти на горищі (2014) розповідає про нелегке життя Корін Доллагэнгер після смерті улюбленого чоловіка. Втративши близької людини, головна героїня фільму, у виконанні Хэзер Грем, відомої нам по таким кінострічкам, як Похмілля: Частина III і Черрі, залишається без грошей з чотирма дітьми. Тепер жінка змушена повернутися в особняк своїх багатих батьків, які представляються жорстокими людьми.

Режисерська робота Дебори Чоу Квіти на горищі (2014), є черговою екранізацією однойменного твору письменниці Вірджинії Ендрюс, яке вперше було опубліковано в 1979 році. На цей раз телевізійний проект зачіпає такі гострі теми як, кровозмішення і дітовбивство. Але про все по порядку.

Героїні фільму Квіти на горищі Корін Доллагэнгер в юні роки належало величезного стану її батька, проте суворий тато повністю позбавив дочку прав на спадщину, оскільки вона закохалася в свого рідного дядька, і, не дивлячись на батьківська заборона, змінила прізвище і втекла з коханим. Більш того, в цьому шлюбі народилося четверо дітей! До смерті люблячого і турботливого батька цих білявих нащадків, Корін жила чудово і зовсім не згадувала про батьків, проте життя змушує її знову повернутися в їх будинок. Тепер героїня живе з тиранічною матір'ю і хворим батьком, бажаючи знову завоювати його любов та довіру до себе, щоб претендувати на спадщину. На думку жінки це зможе забезпечити їй і дітям безбідне майбутнє, але є одна неув'язочка. Справа в тому, що на початку фільму Квіти на горищі батько не дав своє схвалення на цей шлюб, а тому він навіть не підозрює про існування онуків. Побоюючись, що поява в будинку дітей може тільки розсердити батька, Корін з матір'ю вирішують замкнути їх у кімнаті на горищі. З цього моменту кімната на верхньому поверсі з горищем стають новим житлом Крістофера і Кеті і їх молодших брата і сестри Керрі і Коррі. Старші діти хочуть допомогти матері, а тому миряться зі своєю долею. Так за проведені два роки вони дорослішають і закохуються одне в одного, не дивлячись на жорстке поводження їхні бабусі і не часті материнські візити.

Після того, як безжальна бабуся Олівія, морить дітей голодом, б'є малюків і обстригает волосся Кеті, вони намагаються знайти спосіб втекти. Але тільки щира віра в любов матері і в гарне майбутнє, зупиняє спроби втечі. Проте надалі стає тільки гірше, адже та жінка, яка спочатку притискала до себе малят, ніжно посміхаючись, говорила їм про благополучне життя, дбала і любила їх, в результаті перетворилася на монстра, власноруч отравившего своєї дитини щурячою отрутою!!!
Квіти на горищі (2013)

Дивитися фільм Квіти на горищі (2013) в хорошій якості

Квіти на горищі (2013)Квіти на горищі (2013)Квіти на горищі (2013)

Цветы на чердаке (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.