Зої / Zoe (2018) дивитися онлайн

Zoe

Про фільм Зої / Zoe (2018) українською мовою:

Романтична історія про двох співробітників науково-дослідної лабораторії. Довгі роки вони мріяли створити чарівний засіб, який зміг би зміцнити відносини чоловіка і жінку, вивести їх на новий рівень розвитку. Їх багаторічні труди виявилися не марними. Одного разу їм вдалося успішно завершити підготовчий етап і перейти до випробувань цього чудо-засоба, яке обіцяло зробити справжній фурор в світі науки. Здавалося, тепер людськими взаєминами буде легко управляти. Колеги мріяли про всесвітнє визнання, але чим далі вони просувалися в дослідженнях і дослідах, тим більше несподівані наслідки перед ними відкривалися.

Дивитися фільм Зої / Zoe (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Зої / Zoe (2018)

Дивитися фільм Зої / Zoe (2018) в хорошій якості

Зої / Zoe (2018)Зої / Zoe (2018)Зої / Zoe (2018)

Зои (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Юлька
  • 23 вересня 2018 01:38
  • 0
Класний фільм, схожий на фільм Любов, тільки зі щасливим кінцем плюс відмінна приємна музика. Насправді, він про любов, а наркотики - це вже давно наша реальність і роботи - це наше майбутнє.
  • Власта333
  • 26 серпня 2018 15:06
  • 0
Дійсно дуже класний фільм! Давно вже не бачила такого прекрасного поєднання фантастики і справжніх щирих почуттів. Абсолютно нова ідея, прекрасний сюжет. Примушує задуматися багато про що, підняті дуже важливі проблеми сучасного суспільства. Цікавий, чуттєвий, барвистий, глибокий. Разом з головною героїнею по-справжньому пережила всі несподівані поворот її незвичайної долі. Дуже здорово і дуже сильно. Браво! Раджу всім, думаю залишитеся задоволені.
Чекаю на сам фільм)

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.