Угрупування «Схід» (2013)

Угрупування «Схід» (2013) дивитися онлайн

The East

Про фільм Угрупування «Схід» (2013) українською мовою:

Головна героїня фільму Схід, Джейн Оуен - співробітник організації, що займається корпоративними розслідуваннями. Її новим об'єктів ставати таємна угруповання «Схід», яка займається нестандартними операціями. Їх мета - покарати всіх, хто причетний до забруднення нашої планети. З перших хвилин фільму стає зрозуміло, що розплата за злочин буде такою ж, як і завдану природі шкоду. Будь-яка дія загрожує протидією, і якщо один з «потерпілих» вилив тонни нафти в море, то його чекає такий же результат - нафта виявиться у нього вентиляції. Жорстоко, радикально, але дієво - такими правилами керуються экотеррористы.

Поступово зближуючись з учасниками Джейн, що працює під ім'ям Сара Мосс, починає розділяти інтереси і моральні принципи злочинців. Тепер їх ідеї здаються їй не такими вже злочинними, вони має сенс, навіть якщо вони і жорстокі. Але фільм Угруповання «Схід» (2013) нетиповий за своїм сюжетом, тому під високоморальними канонами, які переслідує «Схід» криється банальна помста тим корпораціям, які зіпсували життя членам цієї секретної угруповання. Крім того, Сара закохується в лідера організації Бенжи, що ще більше отдалеет її від виконання основного завдання. Вона всіма силами намагається переконати його, що вбиваючи інших, неможливо врятувати світ.

Схід - бойовик про екологічну терористичну угруповання з вельми нетривіальним сюжетом. В першу чергу слід виділити відмінний акторський склад, серед якого Олександр Скарсгард, відомий по фільму Морський бій та Бріт Марлінг з фільму Порочна пристрасть. Питання про торжество справедливості, які не завжди межують з мораллю і гуманністю, і те, до чого призводить безкарність, проходять червоною ниткою крізь фільм Схід (2013), змушуючи глядача замислитися над тим, що відбувається в світі. А інтрига між Сарою, Бенжи і Іззі тримає в напрузі до самих титрів.
Угрупування «Схід» (2013)

Дивитися фільм Угрупування «Схід» (2013) в хорошій якості

Угрупування «Схід» (2013)Угрупування «Схід» (2013)Угрупування «Схід» (2013)

Группировка «Восток» (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.