Вогняна буря (2013)

Вогняна буря (2013) дивитися онлайн

Fung bou

Про фільм Вогняна буря (2013) українською мовою:

Фільм Вогняна буря (2013) - це кримінальний бойовик виробництва Гонконгу, який знімався разом з китайськими кінематографістами. Картина розповідає захоплюючу історію про злочини, покарання і силах природи. Якщо у глядачів з'явилося бажання зрозуміти, як можливо поєднати всі ці жанрові лінії, тоді їм неодмінно варто подивитися фільм Вогняна буря. Сюжет починає розвиватися з моменту, коли угруповання злочинців напали на інкасаторський автомобіль, з метою отримати легкі гроші і почати забезпечене життя. Єдине, чого вони не врахували, складаючи план пограбування - це природа, яка може підносити несподівані «сюрпризи» і ламати плани.

Досвідченому поліцейському доручають складне і небезпечна справа щодо затримання злочинного угруповання. Колишній поліцейський розуміє, що просто зловити банду - це одне, але йому навряд чи вдасться знешкодити цих озброєних до зубів злочинців. Поліцейський бачить лише один вихід з ситуації - переговори з ватажком банди на ім'я Сінг Понг. Переживаючи за свою свободу, ватажок все-таки погоджується піти на переговори. Поліцейський обіцяє ватажкові численні гарантії взамін на допомогу в затриманні його банди і той приймає пропозицію, але всі плани руйнуються в один момент, коли на місто обрушується сильний шторм і всі плани виявляються під величезним питанням.

Фільм Вогняна буря (2013) - це китайський бойовик про злочинному угрупованню і полюють на неї поліцейських, плани яких зламає найсильніший природний катаклізм. Китайські бойовики цінуються своїми захоплюючими історіями, повними напруги і непередбачуваності. Тепер дивитися фільм Вогняна буря зможе будь-який бажаючий глядач, а фінал історії здивує настільки, що кожна людина, безсумнівно, захоче переглядати картину знову і знову.
Вогняна буря (2013)

Дивитися фільм Вогняна буря (2013) в хорошій якості

Вогняна буря (2013)Вогняна буря (2013)Вогняна буря (2013)

Огненная буря (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.