Небезпечна ілюзія / Закохатися до смерті (2013)

Небезпечна ілюзія / Закохатися до смерті (2013) дивитися онлайн

The Necessary Death of Charlie Countryman

Про фільм Небезпечна ілюзія / Закохатися до смерті (2013) українською мовою:

Комедійний бойовик Закохатися до смерті (2013) розповідає про молодого американця, який відправився в Бухарест і дуже скоро пошкодував про це. А адже ще кілька тижнів тому все було спокійно і буденно в життя цього хлопця по імені Чарлі Кантрімен. Він ходив на рутинну і нудну роботу, і нерідко все цікаве, що може бути в житті молодої людини, їй заміняли викликають галюцинації речовини, які упереміш з алкоголем ставали буквально гримучою сумішшю. В один з тих моментів, коли розум його був затуманений, стало йому бачення покійної матінки, яка дала йому пораду - з'їздити в Будапешт.

Але, волею випадку, або за недостатнього знання розташування міст, цей горе-турист з фільму Закохатися до смерті (2013) потрапляє в Бухарест, де його чекають незабутні пригоди, найголовніше з яких - це зустріч з милою, красивої дівчини, яка за сумісництвом є дружиною кримінального авторитета. З цього моменту і почалися його неприємності. Постійна біганина від поганих дядьків, «влипание» в найнеприємніші історії, наркотики. Його навіть спробують вбити. Але чи зможе він витримати все? Чи вдасться вийти із ситуації живим і неушкодженим?

В роботі Фредеріка Бонда, що носить назву Закохатися до смерті можна спостерігати досить закручене зміст, безліч сюжетних ліній, а також напружену інтригу, яка тримає глядача в повному напрузі до кінця титрів. Тут сплелися воєдино всі протилежності - правда і брехня, комедія і горе, життя і смерть. Режисер зумів поєднати європейський кінематограф з американським баченням кіно. Додати до цього таких чудових акторів, як Шайа ЛаБаф Еван Рейчел Вуд, Мадс Міккельсен, Тіль Швайгер, Руперт Грінт, Мелісса Лео, і відразу стає зрозуміло, що фільм Закохатися до смерті, що вийшов на екрани в 2013 році, варто того, щоб його подивитися..

Окремої уваги заслуговує новий образ Шайа ЛаБаф, який, як відомо, відмовився від подальшої участі в серії фільмів про роботів з планети Кібертрон, і дивитися Трансформери 4: Епоха винищення ми вже будемо без нього. А адже світову популярність йому принесли перші три частини цих самих Трансформерів. Такий крок актора був обумовлений його творчим дорослішанням, він вирішив більше не розмінюватися на несерйозні ролі, а реалізовувати свій творчий потенціал у більш осмислених фільмах, грати по-дорослому, так сказати. І новий фільм Закохатися до смерті - один з перших результатів, принесених цим рішенням.
Небезпечна ілюзія / Закохатися до смерті (2013)

Дивитися фільм Небезпечна ілюзія / Закохатися до смерті (2013) в хорошій якості

Небезпечна ілюзія / Закохатися до смерті (2013)Небезпечна ілюзія / Закохатися до смерті (2013)Небезпечна ілюзія / Закохатися до смерті (2013)

Опасная иллюзия / Влюбиться до смерти (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.