Фільми онлайн » Бойовики » 13-й район: Цегляні маєтки (2014)

13-й район: Цегляні маєтки (2014) дивитися онлайн

Brick Mansions

Про фільм 13-й район: Цегляні маєтки (2014) українською мовою:

Безперервна боротьба між добром і злом триває протягом усього людського життя. Завжди знаходяться ті, хто вважає за краще йти по грішного шляху, змітаючи все і всіх на своїй дорозі, однак, в протиборство їм приходять ті, хто здатний зупинити зловісних закононарушителей. Нескінченна боротьба йде як у всьому світі, так і в його окремих частинах, наприклад, таких як 13-й район. Тут розгулює злочинність, яка має владу над усім і всіма. Ніхто не насмілюється вступати в боротьбу з відомими бандитами. І тільки обрані зможуть знайти шлях протистояння кримінальним авторитетам. Кримінальна історія під назвою 13-й район: Цегляні особняки, є ремейком французького фільму 2004 року, стала найбільш очікуваним фільмом, де бойові сутички з озброєними бандитами, можна очікувати на кожному кроці.

Небезпечний район лякає всіх в окрузі. Ніхто не встає проти вершини даного кримінального Олімпу. Драматична кримінальна історія 13-й район: Цегляні особняки (2014), розповідає про те, як найкращі фахівці поліцейської та кримінальної сфери об'єднуються в боротьбі за збереження миру. Справа це непроста, але професійний детектив під прикриттям, роль якого виконав загиблий в останній день листопада 2013 року Пол Уокер, починає взаємодіяти з Ліно, який відмінно знає цей район і є свого роду злочинцем. Він єдиний не боїться бандитів, які лякають весь місто і тримають в своїх руках вузди правління. Але викрадення зброї масового ураження наркодилером гетто «Цегляні особняки», стало для нього ж і відліком у зворотний бік життєвої волі.

Молоді та цілеспрямовані хлопці, абсолютно різні за статусом, але однакові по бойовому духу, зможуть дуже близько підібратися до злочинного угруповання. Погоні, стрілянина і руйнування - без цього не обійтися. Щоб зупинити злочинний задум і отримати зброю масового знищення, хлопцям доведеться пройти через багато чого, але громадська безпека мільйонів людей не дає їм зупинитися на півдорозі або згорнути назад. Зворотної дороги немає. Тільки спритність, життєві навички та здібності зможуть уберегти їх від власної погибелі. Неповторний сюжет фільму 2014 року 13-й район: Цегляні особняки - це найкращий варіант кримінально-бойового стилю, представлений глядачеві абсолютно в новому образі.
13-й район: Цегляні маєтки (2014)

Дивитися фільм 13-й район: Цегляні маєтки (2014) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися 13-й район: Цегляні маєтки (2014) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
13-й район: Цегляні маєтки (2014)13-й район: Цегляні маєтки (2014)13-й район: Цегляні маєтки (2014)

13-й район: Кирпичные особняки (2014) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Переглянув цей фільм з самого початку і до кінця, мура повна...

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.