13-й район (2004) дивитися онлайн

Banlieue 13

Про фільм 13-й район (2004) українською мовою:

Місце дії фільму 13 район дивитися онлайн - Париж, час - 2013 рік. Уряд Франції вирішує відгородити кам'яною стіною найнебезпечніші райони, в цілях безпеки інших районів. Головний герой фільму, Лейто краде у місцевого наркодилера Тахі партію кокаїну і змиває її у себе вдома, у ванній. Хлопці Тахі відправляються в будинок до Лейто, щоб повернути борг за товар. Вони вбивають охорону будинку і вриваються в квартиру Лейто, але йому вдається втекти від бандитів. Фішка Лейто в тому, що він повністю володіє своїм тілом. Вулиця навчила його паркуру - мистецтва, слоган якого «Немає меж, є тільки перешкоди».

Команда Тахі, на чолі з К2, вирішують викрасти рідну сестру Лейто, і взявши дівчину в заручники отримати борг від Лейто за зіпсований кокаїн. Вони викрадають її прямо з магазину, де вона працює. Але Лейто раніше вдається взяти в заручники самого Таху. Він вимагає повернути його сестру, і отримує її. Взявши ватажка в заручники, Лейто і його сестра Лола відвозять Тахо в місцеве відділення поліції, прихопивши з собою докази проти наркодилерів. Але комісар, перебуваючи в близьких відносинах з Тахо, відпускає його і віддає йому на його прохання Лолу, як дівчатка для розваг. В результаті у в'язниці виявляється Лейто, там він в люті вбиває комісарові.

Паралельно, в іншому районі Парижа, капітан поліції виконує своє чергове спецзавдання. Закінчивши його, йому доручають нову. Його пояснюють наступним чином: 13 район випадково завезена бомба, яка активувалася сама, і механізм працює 24 години, після чого бомба вибухне і знищить весь район. Завдання Дам'єна: знешкодити бомбу, ввівши спеціальний код. У помічники йому дають Лейто. Влаштовують їм випадкове знайомство. Лейто, приїхавши в 13 район, втікши з в'язниці, і здогадавшись, що Дам'єн поліцейський, пристібає Дам'єна наручниками до керма автомобіля.

Дамьену вдається вирватися. Він пред'являє Лейто претензії і пропонує йому діяти спільно, і розповідає йому історію з бомбою. Їх обох ловлять К2 і його команда. Вони розповідають про бомбу Тахе. Таха дозволяє їм знешкодити бомбу, тільки якщо вони переведуть на його рахунок велику суму грошей. Але уряд відмовляє Дамьену в запиті і наказує вирішити проблему по-іншому. В результаті Лейто і Дамьену вдається втекти від Тахі Наркодилера повідомляють, що уряд, скориставшись кодом їх рахунки, зняло всі гроші зі всіх їх рахунків. Команда Тахі, розуміючи, що їх патрону нічим їм платити, не довго думаючи, розстріляють його...

Даний Фантастичний бойовик онлайн безкоштовно знятий за сценарієм Люка Бессона, який також займався його продюсуванням. Між іншим, головний герой фільму - Лейто, є найкращим паркуристом в світі. Саме він, Девід Белль, заснував цей вид спорту, віддаючись йому цілком і повністю. Девід займався своєю справою ще з самого дитинства. На момент зняття фільму 13 район онлайн в хорошій якості дивитися онлайн Девіду було 38 років.
13-й район (2004)

Дивитися фільм 13-й район (2004) в хорошій якості

13-й район (2004)13-й район (2004)13-й район (2004)

13-й район (2004) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Чудовий фільм. Раджу всім подивитися.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.