Камілла Клодель, 1915 (2013)

Камілла Клодель, 1915 (2013) дивитися онлайн

Camille Claudel 1915

Про фільм Камілла Клодель, 1915 (2013) українською мовою:

Камілла Клодель, 1915 - французька біографічна драма про життя і творчість відомого скульптора Камілла Клодель. Головну роль зіграла Жульет Бінош, останніми роботами якої були Інша життя жінки і Космополіс. З усієї автентичністю передано тяжке існування жінки серед ненормальних, коли душа героїні рветься на свободу, а переконаний брат католик Поль, тримає її під замком, постійно молячись за її здоров'я». Режисер фільму Камілла Клодель, 1915 (2013) Брюно Дюмона неймовірно точний до деталей, а всі діалоги Камілли і Поля взяті з їх особистого листування. Відчуття реальності того, що відбувається додають справжні лікарі та пацієнти, які зіграли самих себе в аскетичних кімнатах психлікарні.

Камілла Клодель - улюблена учениця Огюста Родена, чий талант надихає досі, страждає манією переслідування і відчуває сильну психологічну травму, після розставання зі своїм учителем і коханцем. Її вирок, про лікування в психіатричній клініці, підписав брат Камілли - Поль, після смерті її батька, єдиної людини, який міг зрозуміти і підтримати художницю. Для брата ніякого значення не мав її безмежний талан і жага свободи, він був одержимий церковними віруваннями і католицизмом. Він - диявол у плоті, але тільки, який упивається власної релігійністю, він сліпий по відношенню до горя своєї сестри. На тлі безликих днів, якими жила Каміла, у фільмі з радикальним протиставленням представлена діяльність її брата, його публічні роботи, творчість і успішна кар'єра. Жорстокість брата, його закиди на адресу сестри, вдало замасковані під высокоморальное ставлення, викликають неприємні мурашки і скорботу про несправедливість. Глядача очікує досить похмура, важка і складна атмосфера драми Камілла Клодель, 1915 (2013).

День за днем, героїня кинодрамы Камілла Клодель, 1915 коротає свої дні в замкнутих стінах, де кожен новий день нічим не відрізняється від попередніх. Брат байдужий до прохань Камілли, так як вона може підірвати його репутацію і перешкодити в подальшій кар'єрі дипломата. До кінця своїх днів вона сподівається, що її коханий Поль приїде за нею і звільнить від тяжкого існування серед душевнохворих людей і власної самотності. Каміла Клодель так і не вийшла на свободу і померла в психлікарні, через 30 років після ув'язнення.
Камілла Клодель, 1915 (2013)

Дивитися фільм Камілла Клодель, 1915 (2013) в хорошій якості

Камілла Клодель, 1915 (2013)Камілла Клодель, 1915 (2013)Камілла Клодель, 1915 (2013)

Камилла Клодель, 1915 (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.